Zde vystavené zboží je připraveno k okamžitému odběru.
Profil uživatele
Bouquet des fleurs
Prodávající
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Registrace: 23.11.2017

Fleur. Květina. Hortenzie, fialka, slunečnice, pomněnka, růže, chryzantéma, gerbera, kopretina, sedmikráska... Rozkvétá, hraje všemi barvami a vždycky udělá radost. Někdy stačí jeden kvítek. Jindy celá kytice. Bouquet des fleurs. 

Jsem holka jako každá jiná. Taky se občas podobám kytce. Jednou tančím a hned zas brečím, jednou se směju a podruhé kleju. Původně překladatelka, tlumočnice a lektorka, nyní maminka na rodičovské dovolené, kterou baví tvořit a žít. Miluju francouzštinu, proto i názvy obrazů uvádím francouzsky. Jejich český překlad včetně krátkého příběhu uvádím vždy pod fotografií obrázku. 

Maluji akvarelovými a akrylovými barvami, v mém obchůdku najdete krajiny, zátiší i reprodukce snových obrázků kreslených pastelkami. Bude mi potěšením, pokud u mě najdete radost... 

Přeji vám překrásné dny plné barev, vůní, krásy a květin.  

 

Nature morte - soubor obrazů, které vznikly na moji první výstavu. Miluju kávu a kavárenskou kulturu. Kavárna byla odjakživa místem setkávání a tvoření nových struktur jak ve společnosti, tak v politice, umění, filozofii, v životě samotném. Zatišími s hrnečky a konvičkami tedy vzdávám hold fenoménu kavárny a to zejména té pařížské a vídeňské. 

Paysage - krajiny. Horizont, kde může spočinou mysl, kde můžeme odložit nepotřebné myšlenky a obavy. Tento soubor spojuje téma cesty. Protože my všichni jsme na cestě. 

Ange - andělé. Tyto pastelkové obrázky jsem kreslila před téměř deseti lety. Tehdy to byl můj začátek prodeje na Fleru. Pak šli andílci na chvíli stranou a nedávno jsem je zase objevila. V té době jsem si jejich kreslením přivolávala lásku. Budu moc potěšena, když vám udělají radost a třeba pomohou i bolavé dušičce. Pozor, v této sekci prodávám jen kopie. 

 

 

Způsob dopravy
Zboží balím do bublinkové folie a obálky, do krabičky, nebo do bublinkové folie. Zasílám prostřednictvím České pošty jako doporučený balíček. Doba dodání je vždy přibližně 8-10 dnů.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.