Zde vystavené zboží je připraveno k okamžitému odběru.
Profil uživatele
Bouquet des fleurs
Prodávající
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Registrace: 23.11.2017

Fleur. Květina. Hortenzie, fialka, slunečnice, pomněnka, růže, chryzantéma, gerbera, kopretina, sedmikráska... Rozkvétá, hraje všemi barvami a vždycky udělá radost. Někdy stačí jeden kvítek. Jindy celá kytice. Bouquet des fleurs. 

Jsem holka jako každá jiná. Taky se občas podobám kytce. Jednou tančím a hned zas brečím, jednou se směju a podruhé kleju. A tak i porůznu tvořím.

Původně překladatelka, tlumočnice a lektorka, nyní maminka na rodičovské dovolené, která měla od malička blízko k malování, kreslení a k vymýšlení roztodivných věcí. Nakonec jsem dala přednost jazykům a nyní s dětmi se vracím ke svým fantaziím. Miluju francouzštinu, proto i názvy obrazů uvádím francouzsky. Jejich český překlad včetně krátkého příběhu uvádím vždy pod fotografií obrázku. 

Maluji převážně akvarelovými barvami, najdete tu také několik akrylů a jednu olejovou malbu. Náměty se často týkají mateřství, dětství, maluji ale i krajiny, ženy a vytvořila jsem soubor akvarelových zátiší jako poctu svému dědovi, který mě v malování hodně podporoval a který uměl připravit nezaměnitelný nápoj - kávu s mlékem, medem rumem a čokoládou. Vložila jsem také starší pastelkové obrázky, které symbolizují vždy nějakou pohnutku nebo postoj v lidském životě. Bude mi potěšením, když u mě najdete radost... 

Přeji vám překrásné dny plné barev, vůní, krásy a květin.  

 

Nature morte - soubor obrazů, které vznikly na moji první výstavu. Miluju kávu a kavárenskou kulturu. Kavárna byla odjakživa místem setkávání a tvoření nových struktur jak ve společnosti, tak v politice, umění, filozofii, v životě samotném. Zatišími s hrnečky a konvičkami tedy vzdávám hold fenoménu kavárny a to zejména té pařížské a vídeňské. Děkuji tímto dědovi, že mi shůry posílá inspiraci. 

Paysage - krajiny. Horizont, kde může spočinou mysl, kde můžeme odložit nepotřebné myšlenky a obavy. Tento soubor spojuje téma cesty. Protože my všichni jsme na cestě. 

Ange - andělé. Tyto pastelkové obrázky jsem kreslila před téměř deseti lety. Tehdy to byl můj začátek prodeje na Fleru. Pak šli andílci na chvíli stranou a nedávno jsem je zase objevila. V té době jsem si jejich kreslením přivolávala lásku. Budu moc potěšena, když vám udělají radost a třeba pomohou i bolavé dušičce. Pozor, v této sekci prodávám jen kopie. 

Enfance - dětství. Tohle mě teď baví ze všeho nejvíc. Nedodržuju hranice, tvořím jen a pouze srdcem, nechávám na sebe působit barvy, je to jako bych se vracela do dětství. Náš Croissant mi s tím pomáhá. Snažím se zachytit jeho radost, křídla, lásku, něhu a to, jak létá. 

Voeux - přáníčka. Věnuju je všem ženám, nádherným bytostem, které si zaslouží jen to nejlepší. Přáníčka jsou malována na tvrdý papír, doplněna jsou buď o krátký citát, vyznání, nebo jsou ponechána jen tak bílá. 

 

 

Způsob dopravy
Zboží balím do bublinkové folie a obálky, do krabičky, nebo do bublinkové folie. Zasílám prostřednictvím České pošty jako doporučený balíček. Doba dodání je 1 - 2 týdny.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.