Profil uživatele
bozak15
Prodávající
Kamenice
Registrace: 15.12.2012

Dobrý den,
jsme nadšený pár, který se věnuje o léčitelství a výrobu různých předmětů, jako jsou svíčky ze včelích mezistěn, dále pak odlévané svíčky, korálkování, paličování, kování atp atp. Vesměs, když budete mít nějaké přání, stačí se zeptat a nejspíš bude možnost to zhotovit.

Snad si u nás najdete většinu z toho, co potřebujete. :-)

Způsob dopravy
Doprava je vesměs na Vás. My využíváme služby české pošty. A nebo vlastních nohou, či autobusu. Po Praze je možnost zboží předat osobně a samozřejmě zdarma. :-) Zboží je zabaleno téměř v ve všem v čem jde. V krabicích, případně v obálce. Samozřejmě podle typu zboží. Krabice jsou vystlané papírem, aby se zboží nepoškodilo. Snad Vám nebude vadit vydání denníku metro. V případě nějaké speciální tiskoviny, napište si klidně do komentáře pod zboží. V rámci možností vyhovíme.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
111847
1.2.2013 V brzké době bude rozšířen sortiment o odlévané svíčky. Již máme pár prototypů, které čekají jen na vyfocení a hezký popisek, tak se máte na co těšit :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím