Profil uživatele
bradac3d
Prodávající
Podomí
Registrace: 21.12.2017

3D návrhem a tiskem se zabývám již pár let. V poslední době se věnuji výrobě přívesků, náušnic, náramků a dalších doplňků. 

3D tisk je velice moderní technologií. 3D tisk je zhmotnění Vaší myšlenky ať už je jakákoli. 3D tisk umožňuje vyrobit modely jakékoli velikosti, tvarů i těch nejsložitějších, které se doposud museli dělat na několika strojích a velice těžkou cestou. Dokážete vytisknout např. ježka uvězněného v kleci a to najednou.

Všechny výrobky jsou vyrobeny z PLA nebo PET-G plastu.

PLA - filament je nejpoužívanější materiál k různým výrobkům, kde nepotřebujete vystavovat UV záření nebo vnějším vlivům jako voda, mráz. Je biologicky odbouratelné (tudíž i šetrné k životnímu prostředí). Není také teplotně odolný. Již při 60°C výtisky měknou a deformují se.

PET-G - filament je pevný a houževnatý materiál, který se vyznačuje dobrou teplotní stálostí. Tento materiál díky malému smrštění při tisku je vhodný pro tisk velkých objektů. PET-G je na rozdíl od jiných materiálu více odolný vůči kyselinám a rozpouštědlům, vysokým i nízkým teplotám. 

Pokud se Vám zalíbil nějaký výrobek a není úplně dle Vašich představ od barvy až po tvar, vše je o domluvě a rád Vám vyhovím. 

Způsob dopravy
česká pošta - doporučeně česká pošta - obyčejné psaní (bez záruk) odesílám každé pondělí a středu zboží je baleno dle velikosti a křehkosti. Od obálky až po krabičku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.