Profil uživatele
BramboO
Prodávající
Nové Město na Moravě
Registrace: 3.5.2010

Plastové šperky jsou ručně kreslené, proto se jednotlivé kousky mohou drobně lišit od fotografie,která je pouze ilustrační. Není to ale výrazný rozdíl, jeližkož pracuji s překreslenými šablonami, takže rozdíly jsou minimální! :)

Pořád ještě studuji, takže balíčky odesílám v pátek, kdy se vracím domů. V případě, že na objednávku spěcháte, kontaktujte mě do zprávy a pokusím se Vám vyhovět.

Svým zákazníkům se snažím co nejvíce vyjít vstříc, proto pokud v mém katalogu nenajdete to co hledáte, kontaktujte mne a já Vám ráda vyrobím šperk přímo na míru.

 

Důležitá informace k výrobkům: Ruční kresba je sice pečlivě přelakována, přesto doporučuji šperky skladovat v suchu. Nedoporučuji výrobky skladovat v koupelnách. Při nošení šperků dbejte opatrnosti při používání parfémů, olejů či mastných krémů, které mohou obrázek rozpít či úplně rozleptat.

 

 

Způsob dopravy
Doporučeně s platbou předem na účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
681012
8.12.2017 <3
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím