Domů Profil prodejce Bretorri
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 14 hodin.
  • Mělnické Vtelno, ČR
  • 30 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 19
Aktivita: aktivní
Prodáno: 30
Registrace: 2.7.2012
Město: Mělnické Vtelno
Stát: ČR

Bretorri

/ Prodávající
Novinky
173933
25.8.2013 25.8.2013 - do kategorie "materiál" vloženo nové zboží

Vítejte v mém obchůdku!

Jmenuji se Ludmila Janečková a společně s manželem, 2 neposednými malými kluky a pětičlennou psí smečkou bydlíme v menší obi mezi městy Mělník a Mladá Boleslav.

Název Bretorri vznikl v roce 1994 pro mou chovatelskou stanici boxerů. Zajímá mne vše kolem psů - nejen výstavy, výcvik, chov, ale i fotografování a když jsem zjistila, že lze spřádat psí srst, nesmírně mne to nadchlo.

Ke kurzu předení a mému prvnímu kolovrátku jsem se dostala v roce 2008. Spřádám nejen psí srst, ale i vlnu ovcí, angorských králíků a lam. Poslední dobou ze zpracované příze začínám tvořit i něco dalšího. Název Bretorri v současné době již neznamená jen chovatelskou stanici, ale pod rozšířeným názvem Atelier Bretorri se skrývá tvoření z různých přírodních vláken ručně zpracovaných, kurzy spřádání psí srsti, ovčí vlny apod. Nápadů mám plno, ale času se mi nějak nedostává a tak bych se chtěla zaměřit na módní doplňky k bavlněným tričkům a na háčkovaná zvířátka. Tyto výrobky zde časem najdete ... a snad se vám budou líbit :o)

V roce 2012 získalo Bretorri další rozměr a to díky plechovým dozám, na které tiskneme ručně malované perokresby plemen psů a do kterých lze vložit jakýkoliv dárek jak pro lidi, tak i pro pejsky. V roce 2014 jsme ty samé perokresby psů začali používat na pryskyřicové přívěsky, které vám zde nabízíme.

Způsob dopravy
Zboží posíláme doporučeným či cenným balíkem České pošty. Doba dodání je obvykle 1-2 pracovní dny. Zboží balíme v závislosti na jeho druhu buď do bublinkových nebo igelitových obálek, nebo do krabic. Nově nabízíme dopravu přes Zásilkovnu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bretorri

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--