Profil uživatele
Bristore
Prodávající
Choceň
Registrace: 27.7.2011

    Bristore se převážně specializuje na pletené a háčkované oděvy a bytové doplňky. Všechny výrobky jsou originály, žádný z nich není vyroben dvakrát. Pouze v případě zájmu je možné určitý model uplést/uháčkovat v jiné barvě.

hackovany polstar

    Mou snahou je do klasického odvětví jako je pletení a háčkování vnést trochu moderních trendů a hledat nové vzory a řešení, obohatit tyto výrobky o různé barevnosti a celkově k nim přistupovat jinak než naše babičky. Ráda kombinuji zbytky vln/přízí, různé materiály. Mé osobně nejoblíbenější vzory jsou s výraznou strukturou - perforované, s většími oky, nebo právě naopak, hutné a těžké vzory.

   Jednou za čas se chopím mikrobrusky a vytvářím věci z přírodních materiálů (kámen, dřevo). Ruční práci se věnuji od svých mladých let a v poslední době přicházím na to, že je to věc která mě velice uklidňuje...

Způsob dopravy
Česká pošta-doporučeně v bublinkové obálce. Pokud se do obálky zboží nevejde, posílám v kartonové krabici(záleží na velikosti zakoupeného produktu).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím