Profil uživatele
BRONA
Prodávající
Velké Popovice
Registrace: 19.9.2008

Vítejte, přeji Vám pěkný den a děkuji za návštěvu v mém obchůdku.

 

Jmenuji se Broňa a jak již jméno napovídá, mé kořeny jsou na Moravě. Celé dětství mne provázelo objevování tajemství babiččiny truhly, naplněné posvátnou vůní věků dřívějších a pokladů nevídaných. Díky trpělivosti a i  urputnosti babičky trvající na tom že se nikdy nevdám, pokud nepředvedu zručnost s jehlou, nůžkami, háčkem a pletacími jehlicemi, jsem poznala pocit úspěchu z vlastnoručně vyrobeného dárku…

 

Dnes mám truhličku u sebe a během času ozvláštním své výtvory pozlacenými nitěmi, starodávnými knoflíky a korálky

 

Na své výrobky používám i materiály milých tvůrců prodávajících na Fleru a jsem ráda, že i s jejich pomocí Vám mohu přinést i trochu radosti do Vašich domovů.

 

S mými výrobky, především z papíru a látek, které jsou mou vášní, se můžete setkat i na jarmarcích a při kurzech pro děti, které vedu.

 

Abych si připadala víceméně pořádná, tak jsem vytvořila další obchůdek BRONA-dekor, kde postupně budu ukládat zboží věrné tomuto názvu. Prvenství zatím drží svíčky.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím