Profil uživatele
Brontíci
Lucie Kováčiková | prodávající
Praha 4
Registrace: 10.11.2013

{#emotions_dlg.naruc}

 Vítejte v našem voňavém dárkovém obchůdku!

 Zabýváme se ruční výrobou různých dárkových a dekorativních výrobků pro zpříjemnění všedního dne. Najdete u nás voňavé svíčky z různých materiálů, aromavosky do aromalampy a originální dárkové krabičky.

Valentýnka

K výrobě používáme kvalitní suroviny, které ručně zpracováváme. Vyrábíme celá rodina.  

Všechny naše výrobky dostanete dárkově zabalené, takže je rovnou můžete použít jako hezký dárek.

 Dárek

 

 Klasické parafínové svíčky

různých tvarů, barev a vůní jsou vyrobeny z kvalitního a dobře hořícího parafínového vosku. Vosk je celoprobarvený. Naše dekorativní a plovoucí svíčky obsahují příjemné vůně do svíček. Můžete si také vybrat z variant dárkového balení.

Ukázka svíček

 

 Zajímavé palmové svíčky 

různých tvarů, barev a vůní jsou vyrobeny z přírodního krystalického palmového vosku. Vosk je celoprobarvený a tvoří na povrchu efekt ledových krystalů. Naše svíčky z palmového vosku obsahují příjemné vůně do svíček, menší svíčky můžete použít i jako plovoucí.

Svíčky z palmového vosku

 

 Originální dárkové origami krabičky

 jsou ručně skládané z různě silného papíru se zajímavými barevnými motivy. Naše dárkové krabičky obsahují voňavé svíčky z našeho sortimentu. Jsou milým dárkem, chcete-li někoho potěšit.

Dárkové krabičky

 

 Aromavosky

různých tvarů, barev a vůní jsou vyrobeny z přírodního krystalického palmového vosku. Vosk je celoprobarvený a tvoří na povrchu efekt ledových krystalů. Naše aromavosky obsahují 100% esenciální oleje nejvyšší kvality. Jsou proto vhodné pro aromaterapii.

Aromavosky

 

 Originální dárkové polštářkové krabičky

 jsou ručně skládané ze silného papíru se zajímavými barevnými motivy. Naše dárkové krabičky obsahují voňavé aromavosky z našeho sortimentu. Jsou milým dárkem, chcete-li někoho potěšit.

 

Budeme rádi, když se Vám naše výrobky budou líbit.

Pokud byste měli zájem o větší množství výrobků, než je aktuálně vystaveno, nebojte se napsat zprávu, vyrobíme nebo doplníme, co bude potřeba.  

Přejeme Vám hlavně pohodu a relax. 

Brontíci  

 

Nekuřácký banner

 

Můžete také navštívit náš nový obchůdek s háčkovanými hračkami a dalšími maličkostmi pro radost na dalším profilu: Čas na čaj Čaj (při objednání z obou obchůdků platíte pouze jedno poštovné:))

a obchůdek naší mamky Driadis, kde najdete různé zajímavé dekorace z kytiček:    

Květ     Slunečnice      Tulipán

Driadis

 

Vítáme v našem voňavém obchůdku všechny, kteří se dokážou radovat z malých věcí a podarovat radostí i ostatní. Nenechte si zkazit tuto radost, je moc vzácná. Srdce

Přejeme Vám příjemné zastaveníčko a děkujeme za Vaši milou náštěvu. Kytice

Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty ihned po připsání platby na náš účet. Vše je pečlivě a bezpečně zabaleno.
Obchodní podmínky

OBJEDNÁVKY

Objednávky přijímáme prostřednictvím portálu Fler.cz na adrese: https://www.fler.cz/brontici.

Při nákupu postupujte dle pravidel portálu Fler.cz.


Objednávku Vám potvrdíme s případným doplněním dle Vašich dohodnutých požadavků.

Potvrzením objednávky považujeme obchod za uzavřený.


DODACÍ PODMÍNKY

U každého výrobku najdete počet právě dostupných kusů výrobků. Pokud toto množství nepřekročíte, zásilku odešleme ihned tzn. většinou následující pracovní den (v případě platby bankovním převodem platí ode dne připsání platby na účet).

Můžete si objednat větší množství výrobků než je právě skladem - Vaše přání nám napište vnitřní Fler poštou a po dohodnutí Vám výrobky zarezervujeme a naskladníme na Fler a dovyrobíme.

Termín odeslání se pak prodlouží dle velikosti zásilky.

Menší zásilka bude odeslána do týdne, velké zásilky do dvou až tří týdnů, případně dle další dohody.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Nejsme plátci DPH. Při nákupu zboží nad 999 Kč poskytujeme slevu 5%. Podmínkou uplatnění slevy je nákup zboží v celkové hodnotě 1000 Kč a více (bez poštovného) a použití slevového kupónu, který Vám vygenerujeme ještě před zadáním objednávky a který se vkládá před nákupem!!!

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Na základě zákona č. 112/2016 Sb. (zákon o evidenci tržeb) a zákonů souvisejících nabízí server Fler propojení Fler platební brány se servery EET tak, aby při platbě platební kartou přes Fler platební bránu dostál zákona každý Fler prodávající, který podléhá v patřičné vlně zákonné povinnosti tržby evidovat, a byla tedy každá taková platba řádně a dle zákona zaevidována. Propojení Fler platební brány se servery EET je plně automatizované a probíhá na základě nastavení na stránce "Automatické propojení EET pro váš obchod", dále pak bez dalšího zásahu příjemce platby.

OSOBNÍ ODBĚR

Pokud si chcete vyzvednout zakázku objednanou na Fler.cz osobně, dohodněte se s námi na termínu vyzvednutí. Výdej Praha 5.


PLATBA ZA ZBOŽÍ

Platba převodem na účet: potřebné údaje Vám budou zaslány automaticky na Váš e-mail.

Platba platební kartou: platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu online, plátce po zaplacení přesměrován zpět na stránku objednávky, systém prodávajícímu na Fleru automaticky posílá informaci o stavu platby, v případě úspěšné platby je automaticky změněn stav platby na "Uhrazeno".

Při platbě dobírkou: zboží hradíte v okamžiku převzetí pracovníkovi České pošty/Zásilkovny - vlastnické právo ke zboží na Vás přechází převzetím a zaplacením zboží.

POŠTOVNÉ

Ceny poštovného - Zásilkovna: převodem 59,-Kč nebo dobírkou 74,-Kč, Česká pošta: převodem 79,-Kč (Balík doporučený), 128,-Kč (Balík do ruky) nebo dobírkou 123,-Kč (Balík doporučený), 181,-Kč (Balík do ruky), osobní odběr: hotově nebo převodem 0,-Kč, Geis: převodem 79,-Kč.

REKLAMACE

Máte právo nepoužité zboží do 14 dnů od jeho převzetí vrátit bez udání důvodu. Pokud tedy chcete zboží vrátit, zašlete ho zpět jako obyčejnou zásilku nikoli dobírku. Peníze zaplacené za objednávku Vám budou v plné výši vráceny, náklady na vrácení zboží hradí kupující.

BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Při nakládání s daty se zavazujeme řídit platnými zákony o ochraně osobních údajů. Provozovatel internetového obchodu  prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a v žádném případě nebudou tyto údaje poskytnuty třetí straně.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
735987
17.7.2018 Máme nově v nabídce také medové svíčky ze včelího vosku - srdíčko, lístek, kačenku a sluníčko.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.