Domů Profil prodejce broubrou
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha 4 - Písnice, ČR
  • 336 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (19) 100%
Nadšenci: 38
Aktivita: aktivní
Prodáno: 336
Registrace: 26.11.2018
Město: Praha 4 - Písnice
Stát: ČR

broubrou

/ Prodávající
Novinky
1006546
4.5.2022 Přišlo jaro a já vložila spoustu nových jarních a letních motivů dřevěných vypalovaných koleček. Najdete ptáčky, květiny, lesní motivy, letní, cyklisty. Prostě dekoraci na celý rok, ne jen na vánoční stromeček. Zaujme Vás?

V našem obchůdku naleznete vypalované ozdoby, paličkované ozdoby, háčkovaná zvířátka a betlém.

Vypalované ozdoby dělám pro radost už několik let, i když jsem na mateřské dovolené a nestíhám tolik tvořit, jak bych chtěla, v těch vzácných chvílích kdy děti spí, je skvělé, když můžu bez výčitek nechat čekat všechny domácí práce a věnovat se vašim objednávkám. Z každé mám vždy radost. 

Používám různé druhy dřeva, nejčastěji je to bříza, akát, buk a švestka, to co zrovna najdeme v lese. Břízu mám ráda pro její světlou barvu. Krásnou strukturovanou kůru má zase akát, a kromě toho mívá zajímavou vnitřní kresbu. Švestka je zase zbarvená do oranžova, což v kombinaci s bílou a černou vytváří hezký kontrast.

Kolečka vypaluji ručně, poté vybarvím akrylovou barvou a na závěr přetřu bezbarvým lakem. Kolečko je oboustranné, a každé je originál. 

drevene vypalovane ozdoby

Paličkování a háčkování je doménou mojí mamimky. Je již v důchodu, a proto jsem ráda, když si u ní něco objednáte, aby nám moc nelelkovala :-). 

Paličkované ozdoby jsou v kroužcích z pedigu, kromě bílé si můžete objednat kombinace se zlatou, stříbrnou a moc pěkně vypadají i kombinace s červenou barvou. Občas jsou ozdoby doplněny korálky, rolničkami nebo zvonečky. A kromě Vánočních ozdob dělá i krásné Velikonoční motivy. Paličkované ozdoby se báječně vyjímají na oknech, skleněných dveřích, nebo zavěšené na větvičkách jako dekorace. 

andilek

Mamka také háčkuje malá háčkovaná zvířátka. Moje děti je milují. Vozíme je v malém látkovém pytlíčku a máme ověřeno, že zabaví děti i na dlouhé cestě vlakem hodiny. Vždycky, když je někde vytáhneme, sklidí velký úspěch, takže bych si troufla tvrdit, že jich mamka již naháčkovala stovky, pro všechny naše kamarády. Můžete si vybrat barvy, jaké se vám budou líbit. 

zviratka

Do obchůdku přibyl háčkovaný Betlém, je opravdu úžasný! 15 různých postaviček a zvířátek - Ježíšek v jesličkách, Marie, Josef, tři králové, andílek, pastýř a zvířátka, prostě všechno co má v Betlémě být. Před Vánocemi byl našim nejvíc objednávaným zbožím. Betlém, s kterým si pohrají i vaše děti. 

A jako poslední přibylo stádo háčkovaných dinosaurů. Brontosaurus, pterodaktylus, stegosaurus, brontosaurus, tyranosaurus a další a další. Pro všechny malé milovníky dinosaurů. Jsou opravdu roztomilí a můžete si vybrat barvy, jaké se vám budou líbit.

dinosauři, vrrrrrau

Způsob dopravy
Zvířátka, ozdoby i Betlém odesílám Českou poštou v obálce jako doporučený dopis. Pokud si přejete jiný způsob, napište a domluvíme se.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od broubrou

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--