Domů Profil prodejce "Brouček"-M.M.
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Neratovice, ČR
  • 9 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 9
Aktivita: aktivní
Prodáno: 9
Registrace: 28.1.2012
Město: Neratovice
Stát: ČR

"Brouček"-M.M.

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ruční práce , to je moje!

Již jako malou holku mě babička naučila plést.Začínala jsem šálou , kterou jsem pod dohledem babičky zvládala dobře , ovšem když se vzdálila , třeba do kuchyně vařit , nevím proč , hned se mi začala rozšiřovat. Takže po počátečních kotrmelcích jsem se dopracovala na všelijaké vyplétané vzory , copany a pecičky a další ...

V této chvíli jsem věděka že uplést cokoliv není problém a tak jsem se uchýlila na další dovednocsti.Háčkování , vyšívání spoustou technik.Kamarádky mi říkají "RUČPRČKA".Neumím totiš jen tak sedět ( v čekárně u lékaře , na nádraží , nebo když čekám až dětem skončí kroužek...) , a tak mám vždycky s sebou nějakou práci.Tak se stalo , že  jsem při čekání na výsledky ohledně těhotenské cukrovky ( 3 hodiny) , dokončila teplý kabétek pro právě čekaného synka:)

Nakonec mi ze všeho nejvíce učarovaly korálky.A jelikoš mám ráda v tomto ohledu výzvy , nešla jsem se nikam nic učit , ale vše jsem vydedukovala a naučila se sama.Pouze s výrobou malé rokajlové kuličky mi pomohla jedna moc hodná paní na dovolené v Tunisku.Pak už jsem si to rozvinula sama.Návštěva obchodu s korálky je pro mě adrenalinovým sportem , jelikoš sama sebe do poslední chvilky napínám zda mi konečně jednou vystačí peníze vyčleněné na nákup a nebo OPĚT   jako vždy přetáhnu rozpočet.No přiznávám bez mučení , ještě mi to nevyšlo ani jednou.Ovšem potěšení z vytváření  chmury zažene a dostaví se radost při pohledu na výtvor.

TAKŽE milé molivnice tvoření , pokud se Vám zalíbí cokoliv z mé nabídky , budu moc pětěšena ráda Vám šperk zašlu doufajíc ve Vaši plnou spokojenost:)

Těším se při obchodu Monika Mejri:):)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od "Brouček"-M.M.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--