Profil uživatele
"Brouček"-M.M.
Prodávající
Neratovice
Registrace: 28.1.2012

Ruční práce , to je moje!

Již jako malou holku mě babička naučila plést.Začínala jsem šálou , kterou jsem pod dohledem babičky zvládala dobře , ovšem když se vzdálila , třeba do kuchyně vařit , nevím proč , hned se mi začala rozšiřovat. Takže po počátečních kotrmelcích jsem se dopracovala na všelijaké vyplétané vzory , copany a pecičky a další ...

V této chvíli jsem věděka že uplést cokoliv není problém a tak jsem se uchýlila na další dovednocsti.Háčkování , vyšívání spoustou technik.Kamarádky mi říkají "RUČPRČKA".Neumím totiš jen tak sedět ( v čekárně u lékaře , na nádraží , nebo když čekám až dětem skončí kroužek...) , a tak mám vždycky s sebou nějakou práci.Tak se stalo , že  jsem při čekání na výsledky ohledně těhotenské cukrovky ( 3 hodiny) , dokončila teplý kabétek pro právě čekaného synka:)

Nakonec mi ze všeho nejvíce učarovaly korálky.A jelikoš mám ráda v tomto ohledu výzvy , nešla jsem se nikam nic učit , ale vše jsem vydedukovala a naučila se sama.Pouze s výrobou malé rokajlové kuličky mi pomohla jedna moc hodná paní na dovolené v Tunisku.Pak už jsem si to rozvinula sama.Návštěva obchodu s korálky je pro mě adrenalinovým sportem , jelikoš sama sebe do poslední chvilky napínám zda mi konečně jednou vystačí peníze vyčleněné na nákup a nebo OPĚT   jako vždy přetáhnu rozpočet.No přiznávám bez mučení , ještě mi to nevyšlo ani jednou.Ovšem potěšení z vytváření  chmury zažene a dostaví se radost při pohledu na výtvor.

TAKŽE milé molivnice tvoření , pokud se Vám zalíbí cokoliv z mé nabídky , budu moc pětěšena ráda Vám šperk zašlu doufajíc ve Vaši plnou spokojenost:)

Těším se při obchodu Monika Mejri:):)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím