Profil uživatele
brujita
Prodávající
Brno
Registrace: 8.5.2009

Jsme dvě trošku potrhlé holky, matka s dcerou a pocházíme z aranžerské, pletařské a umělecké rodiny. Momentálně máme čas realizovat své nápady, tedy mezi staráním se o naši novorozenou třetí čarodejku v rodině.   

Léta vyrábíme dekorační předměty např. z pedigu, drátků, korálků, přírodního materiálu. Barvíme co nám přijde pod ruku,malujem po čem se dá a pleteme z čeho se dá, tak se nelekněte různorodosti našich orginálků. Ty také občas prezentujeme na různých jarmarcích a výstavách na Jižní Moravě. 

Jak se objeví nová technika ručních prací, hned se ji musíme naučit, některé naopak dále předáváme a krásně se u toho doplňujeme. 

Hodně jsme cestovaly a nechaly se inspirovat  dovednostmi a  barevnostíi indiánů, nevázaností  a orginalitou hippies a a snažíme se k tomu přidat starou českou řemeslnou poctivou zručnost. 

Rády se s Vámi podělíme o některá svá dílka, tedy pokud vám vytvoří pohodu a udělají radot. Bojíme se totiž, že zaplaví nejen naše domovy a šatníky, ale i všechny naše kamarády a známé  :-). image

Budeme rády, když nám napíšete, že jsme vás něčím zaujaly, nebo co bychom pro vás mohly zkusit vytvořit. Mějte se fajn a vlno životní pohody přejí  Vaše čarodějky.

Způsob dopravy
Doprava českou poštou.Pro Brno město a přilehlé okolí možnost osobního předání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím