Profil uživatele
brukev
Prodávající
Plzeň
Registrace: 19.3.2014

Vítejte v mém internetovém obchůdku!

Naleznete zde dekorační kameny, malované akrylovými barvami, i klasické obrazy.

Maluji ale také dekorační malby přímo na stěny. Motiv může být prakticky jakýkoliv, od krajin, přírody a zvířat až po stavby, uličky či portréty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží je baleno do obálky s bublinkovou folií, případně do krabičky, dle velikosti zboží. Dopravu zajišťuje Česká pošta či osobní odběr po domluvě.
Obchodní podmínky

1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy


Kupní smlouva vznikne odesláním objednávky nakupujícícmu. Přijetí objednávky prodávající
potvrdí, o čemž je nakupující následně informován e-mailem. Stejným způsobem je nakupující
informován o přijetí platby na účet a následném odeslání zboží.


2. Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy – vrácení zboží do 14 dnů
od převzetí


Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní a bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Nebude-li zboží splňovat tyto požadavky, není možné nárokovat vrácení plné kupní ceny. Náklady spojené s přepravou vraceného zboží od kupujícího zpět k prodávajícímu hradí kupující. Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku za vrácené zboží do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Platba za vrácené zboží bude prodávajícím nakupujícímu uhrazena až po přijetí vráceného zboží a jeho následné kontrole. Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na zboží na zakázku.

3. Reklamace

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vadu. Dodá-li zboží, které má vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. Ke každé objednávce je kupujícímu vystavena faktura, která slouží zároveň jako záruční list. Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce. V tomto případě musí přebírající na tuto vadu okamžitě upozornit přepravce a
následně prodejce. Prodávající neodpovídá za vady vzniklé v důsledku běžného opotřebení.


4. Dodání zboží

Zboží je odesláno Českou poštou po přijetí platby od nakupujícího. Platba je prováděna převodem na bankovní účet prodávajícího. Poštovné a balné se odvíjí od aktuálních cen České pošty, množství, velikosti a váhy zboží.


5. Prohlášení


Potvrzením objednávky prodávající prohlašuje, že se seznámil s obchodními podmínkami, a byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14ti dnů od převzetí zboží a souhlasí s nimi.
Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné a bude se řídit dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
883624
23.5.2020 Vloženy 4 nové kameny:-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím