Domů Profil prodejce BS DESIGN STUDIO
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha, ČR
  • 19 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 29
Aktivita: aktivní
Prodáno: 19
Registrace: 6.10.2020
Město: Praha
Stát: ČR
Důležitá informace: Nově přidáno - doplňková služba k nákupu mých šperků - Pozlacení, Rhodiování ... pokud není již zahrnuto v ceně. Přibudou i další ...

BS DESIGN STUDIO

/ Prodávající
Novinky
1023796
20.9.2022 10% sleva na některé výrobky - zvu na návštěvu :-)

Vítejte na mé stránce!

obdivuji a miluji přírodu a vše co je s přírodou spojené. fandím českým výrobkům, používám především místní přírodní zdroje a podporuji tvořivost lidí. Spolupracujeme úzce i s neziskovou organizací Moldavite, z.ú., která propaguje především vltavíny a české granáty, jako unikátní tuzemské přírodní materiály. Máme m.j. řemeslnou a tvůrčí dílnu, kde s  láskou vyrábíme  především HAND MADE šperky aj. předměty. Autorské předlohy jsou dílem designerky B.Stulové, registrovaný zlatník a designer u Puncovního úřadu ČR. Naše výrobky jsou řádně značeny - vyobrazení najdete v sekci Puncovní značky. 

Některé z těchto autorských šperků a výrobků nabízíme zde, vyrábíme ale i na zakázku již od 1 ks dle Vašeho nebo našeho autorského designu a to jak pro spotřebitelé, tak i pro obchodníky. 

NOVĚ viz naši nabídku též na účtě ARTE-JANA zde na Fler, kde přesouváme některé zboží s menším obsahem vzácných kovů a zařazujeme nové výrobky z jiných materiálů (cena bez DPH a bez nutnosti puncování).

Neprovozujeme kamenný obchod ani provozovnu, nepřijímáme hotovostní platby. Pokud si vyberete z našich výrobků a nabídky nebo objednáte na zakázku, postupujte dle podmínek zdejšího internetového obchodu Fler. 

Pokud se Vám některý z našich výrobků líbí, ale cenově si ho nemůžete dovolit, dejte vědět, pokusím se navrhnout Vám podobný v levnějším provedení (např.materiál).  

Vyrábíme s radostí a pro radost!

Vltavíny - posel z vesmíru

Moje oblíbené BS DESIGN Hand Made (bohužel již darované nebo prodané výrobky) jsou vždy z přírodních materiálů a drahokamů- viz další záložku.

 

 

a námi používané

výrobní a odpovědnostní značky

Když uvidím kamínek a je jedno jestli je vzácný drahokam nebo obyčejný valounek, vím, že z každého lze vyrobit jedinečný šperk - proto se těším na každý výtvor Matky Přírody a z obdivem a pokorou si troufám nějaký ztvárnit tak nějak po svém.

Nevadí mi, že vyrobím jen jeden kousek, hlavně, že je přírodní a Hand Made - ruční práce je dnes docela luxus (při té záplavě fejků a levného strojového zboží po tisících z ciziny).   

Stulova - BS Design Studio  

S těmito z mé dílny a design studio jsem se nemohla "rozloučit":

BS Design - Přírodní tvar srdíčka VLTAVÍN - ručně kovaný prsten  

než přidám další, zkusím zjistit proč se ta fotka nahrála posunuta o 90°...

Způsob dopravy
Šperky zasílám v krabičce a prostřednictvím České pošty jako cenné psaní nebo balík do ruky. Zásilka je adekvátně pojištěna. Poštovné a balné při nákupu nad 3000 Kč je zdarma v rámci ČR. K zásilce je přiložena faktura.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od BS DESIGN STUDIO

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--