Domů Profil prodejce BS DESIGN STUDIO
B. Stulova
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha, ČR
  • 37 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 45
Aktivita: aktivní
Prodáno: 37
Registrace: 6.10.2020
Město: Praha
Stát: ČR
Důležitá informace: Letní slevy skončily, ale na některé zboží nadále poskytuji slevu. Pokud není uvedeno u zboží, pošlete dotaz - posílám slevové kupóny a/nebo poštovné zdarma, dárkové krabičky apod.

BS DESIGN STUDIO

/ Prodávající
Novinky
1068176
3.8.2023 Letní slevy - při nákupu zboží nad 1000 Kč (bez dopravy) - sleva 10%, při nákupu zboží nad 1500 Kč - sleva min.10% nebo rhodiování zdarma a doprava zdarma. Nabídka platí do 15.8.2023

Vítejte na mé stránce!

obdivuji a miluji přírodu a vše co je s přírodou spojené. Fandím českým výrobkům, používám především místní přírodní zdroje a podporuji tvořivost lidí. Spolupracuji úzce i s neziskovou organizací Moldavite, z.ú., která propaguje především vltavíny a české granáty jako unikátní tuzemské přírodní materiály. Máme řemeslnou a tvůrčí dílnu, kde s  láskou vyrábíme  především Hand Made šperky aj. předměty. Autorské předlohy jsou dílem designerky Ing.B.Štůlové, registrovaný zlatník a designer u Puncovního úřadu ČR. Výrobky jsou řádně značeny - vyobrazení najdete v sekci Puncovní značky. Výrobní a designerské značky MHI a BS.

Zde najdete jak jedinečné výrobky (ihned k zakoupení) tak i katalog  vyráběných vzorů na zakázku (výroba od 1 dne) - objednávejte je ve Vaši velikosti. Výroba pro spotřebitelé i pro obchodníky. 

Podívejte se i na moji nabídku na účtě ARTE-JANA zde na Fleru, kde přesouvám některé zboží s menším obsahem vzácných kovů a zařazuji i výrobky z jiných materiálů (cena bez DPH a bez nutnosti puncování).

Neprovozuji kamenný obchod ani provozovnu. Pokud si vyberete z výrobků a nabídky nebo objednáte na zakázku, postupujte dle obchodních podmínek uvedených u mého obhcodu. Výrobky na zakázku a na míru nelze vrácet bez uhrazení vzniklých nákladů a dohody s výrobcem - min.záloha předem je 50% a je nevratná.

Pokud se Vám některý z mých výrobků líbí, ale cenově si ho nemůžete dovolit, dejte vědět, pokusím se navrhnout pro Vás podobný v levnějším provedení (např.materiál).  

Vyrábím s radostí a pro radost!

Vltavíny - posel z vesmíru

Moje oblíbené BS DESIGN Hand Made  (již darované nebo prodané výrobky) jsou vždy z přírodních materiálů a drahokamů- viz další záložku.

Nová kolekce ART - Malířská paleta s drahokamy

(ve stříbře i ve zlatě na zakázku)

Nová kolekce BOTANIC 

Nová kolekce CONCAVE

Nová kolekce  DUO 

 

 

 

a námi používané

výrobní a odpovědnostní značky

Když uvidím kamínek a je jedno jestli je vzácný drahokam nebo obyčejný valounek, vím, že z každého lze vyrobit jedinečný šperk - proto se těším na každý výtvor Matky Přírody a z obdivem a pokorou si troufám nějaký ztvárnit tak nějak po svém.

Nevadí mi, že vyrobím jen jeden kousek, hlavně, že je přírodní a Hand Made - ruční práce je dnes docela luxus (při té záplavě fejků a levného strojového zboží po tisících z ciziny).   

Stulova - BS Design Studio  

S těmito z mé dílny a design studio jsem se nemohla "rozloučit":

BS Design - Přírodní tvar srdíčka VLTAVÍN - ručně kovaný prsten  

než přidám další, zkusím zjistit proč se ta fotka nahrála posunuta o 90°...

image

Kolekce ART - Malířská paleta

Způsob dopravy
Šperky zasílám prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty jako cenné psaní nebo balík do ruky. Zásilka je adekvátně pojištěna. Poštovné a balné při nákupu nad 5000 Kč je zdarma v rámci ČR. K zásilce je přiložena faktura nebo ji máte v elektronické podobě zde na Fler. Běžně dostupné zboží odesíláme ihned nebo co-nejdříve do 5 pracovních dnů, zboží vyráběné na zakázku - dle individuálního plánu výroby.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od BS DESIGN STUDIO

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--