Profil uživatele
bubusona
Prodávající
Praha 9
Registrace: 19.3.2009

Jsem Berenika Wagnerová narozena v roce 1973 ve znamení Štíra.

Proto nikoho nepřekvapí, že jsem bojovnice, rozhodná, trpělivá, mám silnou vůli, nebojím se složitých věcí. Přitahují mne neznámé, tajemné věci, jsem vášnivá a kromě silné lásky dokážu taky projevit nenávist. Zradu si nesu v srdci celý život, jsem nedůvěřivá a podezíravá. Nesnáším zbabělost.

 

Dětství, pubertální věk a veškerá studia jsem prožila v Praze. Po ukončení umělecké školy jsem začala pracovat ve Studiu Jiřího Trnky na Barrandově jako koloristka - konturistka. Práce ve studiu mne ovlivnila i v mé další tvorbě, kdy jsem poznala, že pro moji kresbu je důležitá přesnost, čistota a jasnost.

 

Moje velká rodina je pro mne inspirací, kreslím věci, které mne děsí svojí niterností. Někdy jasná představa nestačí a energie, kterou ze sebe potřebuji vydat si hledá svoji podobu dlouho. Ale jen tak jsem schopna jít dál, přijímat  rány i radosti a psát si svůj život sama.

Všechny kresby jsou originály vytvořené kombinovanou technikou, rozmývaná barevná podmalba dokreslaná tužkou nebo pastelem. Každý kus je signovaný (lze i s věnováním ), velikost 29,5 x41,5 cm.

Způsob dopravy
Originál zasílám prostřednictvím České pošty, v pevném kartonovém tubusu s plastovými víčky do jednoho týdne po obdržení platby na účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím