Profil uživatele
BURAN
Prodávající
Nepomuk
Registrace: 10.12.2009

Buran se jmenoval můj první chrt (barzoj), jméno odvozené od ruského buran - sněžná bouře. To jen k vysvětlení mé značky. Barzoje jsem si zamilovala a momentálně jich po mé zahradě běhá pět. Díky tomu jsem začala vyrábět obojky, nejdříve jen pro svou smečku. Ze všech typů se mi nejvíce osvědčily obojky tzv. polostahovací, protože se nemusí rozepínat, pes se z nich nevyvlíkne a zároveň se neuškrtí. A protože se obojky našich chrtů líbily, rozhodla jsem se šít i pro jiné pejsky. 

  A když už jsem trávila u šicího stroje tolik času, rozšířila jsem sortiment ještě o vodítka a hamaky pro fretky. Všechny moje výrobky jsou tvořené v závislosti na zkušenostech několika dalších chovatelů tak, aby byly co nejvíce funkční a praktické . 

  Tak snad se vám budou obojky a jiné líbit a budete s nimi spokojeni. Ráda uvítám jakékoliv připomínky či zlepšovací návrhy.

  Marie - BURAN 

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou, doporučeně, zabalené ve folii, obálkou či balíkem.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím