Profil uživatele
Bylinkovaterapie
Prodávající
Praha 2
Registrace: 22.12.2017

Bylinková terapie - tvoření s tradicí a láskou již od roku 2000 

Pořádáme kurzy Bylinkaření, aneb jak léčily naše babičky. Během našich interaktivních kurzů se naučíte, jak byliny v přírodě bezpěčně poznat, jak je sbírat, skladovat, zpracovávat na bylinné produkty (hydroláty, tinktury, oleje, masti, odvary, sirupy, sprchové gely, mýdla a mnohé další). Kurzy běží po celý rok a to ve variantě večerní nebo Intenzivní celoroční cyklusy na aktuální témata v přírodě. 

Tradiční ženou/mužem v moderní době 

Byliny se stanou součástí vašeho každodenního života. Z bylin budete i vařit výborné divoké polévky, umět péct naše proslavené raw dorty s jedlými květy. Naučíme vás třeba i pletat, háčkovat rukavice, ponožky či svetry z ovčího rouna, které si ručně nabarvíme bylinami. Vyrobíme si úžasné květové vody pro krásu naší pleti či se naučíme, jak se o své tělo řádně starat, pečovat a věnovat mu náležitou pozornost. Nebudou chybět ani tradiční rituály a oslavy jarní a podzimní rovnodennosti, letního a zimního slunovratu, které jsou tak významnými mezníky.

Postupujme dle tradičních receptur tak, jak to dělaly naši předci. Po stopách jejich moudrosti a návracíme se zpět ke svým kořenům. 

Bylinářství, bylinková dílna a laboratoř města pražského

Bylinářství s širokým výběrem jednodruhových bylinek a odborného asistenta který poradí, namíchá individuální směs, kterou si mužete vypít v pohodlném křesílku nebo odnést s sebou domů. Káva nebo skvělý raw domácí dortík za zvuku francouzských šansonů a vůní bylin je naprosto jedinečným zážitkem. Několikrát týdně podáváme k obědu domácí divoké polévky jako od babičky, které zahřejí břísko a dodají tělu potřebnou energii a zasytí.

Odborné poradenství TCM a tradičního léčitelství 

Terapeutka Tradiční čínské medicíny Monika Golasovská je intuitivní zkušená žena, která vás vyslechne, provede diagnostiku a odborně poradí s výberem bylin a namíchá individuální směsi a doporučí vhodný postup pro navrácení zdraví vašemu tělu. Skvělé účinky má také klasická i omlazující akupunktura v závěru s bylinným ošetřením,která  je naším unikátem. 

Od března nový koncept bylinkové dílny a laboratoře

Vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli, to co se u nás naučíte vyrobit i u vás doma a to i v našem krámku v Dittrichově ulici. Dílna Bylinkové Terapie od nového roku (03/2018) nabídne nejen jednodruhové čerstvě nasušené byliny, ale i další komponenty jako oleje, sádlo, víno pro nakládání bylin pro vaše tvoření. Obalové materiály skleničky, lahve. Dekorativní stanoviště dodá vašemu výrobek šmrnc - krásné etiketami, razítka, nálepky, stužky a jiné - bude vypadat,  jako by jste jej doopravdy koupily. 

Vytvořte si krásný autentický dárek z bylin u nás, či se zastavte dárkově zabalit si svůj po domácku vyrobený. K dispozici je vám vždy odborný asistent, spousty rad a triků, návodů a nekonečno inspirace z Beskyd.

Pořádáme naše kurzy i na pozvání

Máte zájem o kurz Bylinkaření pro vaši firmu, restauraci, školu, nadaci, domov seniorů apd.? Neváhejte nás kontaktovat. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.