Profil uživatele
caarmen
Prodávající
Králův Dvůr
Registrace: 8.7.2012

Jmenuji se Magdalena, jsem vystudovaná malířka a restaurátorka. Ráda maluji klasickými technikami, především olejovými barvami na plátně, přičemž využívám znalosti historických maleb. K mým oblíbeným tématům patří portréty, akty, tanec, koně i krajinomalba. Při portrétování ráda experimentuji s využitím historických portrétů - obličej portrétovaného "zasadím" do historického obrazu (například rytíř v brnění, dáma v renesančních šatech, ...). Aby byla iluze dokonalá snažím se přizpůsobit i techniku malby, aby portrét působil dobově.

Způsob dopravy
česká pošta - doporučeně, baleno do krabičky
Obchodní podmínky

Vystavené zboží zasílám ihned po obdržení úhrady na účet. Obrazy balím do kartonu a bublinkové folie a odesílám jako cenný balík, přeci jenom se jedná o dražší položky. Osobní odběr je možný v Praze a v Berouně.

U obrazů na zakázku je doba zhotovení závislá na náročnosti obrazu. Většinou se pohybuje mězi 3 týdny a 3 měsíci. Cenu zakázky a termín dodání stanovuji při objednávce a obvykle požaduji zaplacení 20% ceny předem, abych měla jistotu, že máte o obraz skutečně zájem. Ale můžeme se domluvit i jinak.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím