Profil uživatele
cácorkování
Prodávající
Moravecké Pavlovice
Registrace: 9.12.2009

Srdečně vítám :)

mé pocity při práci s textilem se podobají pocitům cestovatele. Vždy přijde impulz a pustím se do práce, nebo vydám na cestu? Vyskládám barevné látky a ony mne samy vedou, je to hra představ a nápadů. Jeden krok následuje další, střídáte barvy a vzory, někdy se vracíte ze slepé uličky a měníte směr, vždy obohacení o zážitek, který se nedá uchopit, je uvnitř - zkušenost. A ta hra a poznávání nemá konce; mezi látky vysypu knoflíky a korálky, to je srovnatelné objevení nových chutí, nebo vůní. Když se vrátím z cesty zpět domů, promýšlím další, když došiji, v hlavě se rodí nový nápad. Jenom času je stále málo, nebo ne?

Textil je krásný. Má svou úžasnou historii i budoucnost. Vnese teplo do domu, jako užitečná věcí a nebo krásná zbytečnost. Je snad zbytečné něco co udělá radost a potěší? Asi ne :) Určitě ne :)

Kromě zdraví vám všem přeji hodně radosti z krásných maličkostí kolem vás, do kterých dal někdo svůj nápad, energii, radost :)

Zuzana Kalná

 

Způsob dopravy
česká pošta, malé věci - biblinková obálka, větší věci kartonový balík
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím