Domů Profil prodejce Caltha
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Tovéř, ČR
  • 2321 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (307) 100%
Nadšenci: 734
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2321
Registrace: 11.8.2014
Město: Tovéř
Stát: ČR
Důležitá informace: Připravte se na léto s našimi novými produkty proti celulitidě. Do nabídky jsme zařadili peeling, mléko a olej.

Caltha

/ Prodávající
Novinky
994644
14.2.2022 Blíží se jaro a následovat bude léto. Ideální čas pro naše novinky proti celulitidě. V nabídce nově máme peeling, olej a mléko, které vás tohoto problému zbaví.

 

 

Kosmetika, která změní Vaše životní stereotypy.

I mě výroba mýdla, potažmo přírodní kosmetiky pomohla otevřít oči a změnila mé životní stereotypy a hodnoty. Samotnou tvorbou kosmetiky se zabývám od roku 2010. Nejdříve jsem zkoušela výrobky na nejbližších členech rodiny a přátelích. Dneska mám již stálý okruh příznivců, kteří ode mě odebírají produkty na základě dobrých zkušeností. Reference v podobě radostných zpráv maminek dětí s ustupujícím atopickým ekzémem či kamarádů s utlumenými příznaky lupénky nebo kamarádek, které po mytí mým mýdlem přestaly úplně používat až několik druhů kosmetických přípravků mě přiměly k rozhodnutí opustit společensky uznávanou profesi a zahájit certifikaci mých mýdlových výrobků a zcela se věnovat mýdlaření. Vytvářet hodnotné a potřebné kosmetické produkty mi dává v životě smysl a naplňuje mě obrovskou radostí. 

Caltha je certifikovaná značka kvalitní, z přírodních zdrojů ručně vyráběné kosmetiky. Ingredience jsou získávány pouze z ověřených zdrojů nejvyšší kvality (Velká Británie, Francie a také Česká republika). Prioritou je výroba takových produktů, které svědčí naší pokožce a které ji pomáhájí s regenerací. Proto jsou do mýdel přidávány prospěšné látky jako jsou sladkovodní řasy chlorella a spirulina, které obsahují obrovské množství chlorofylu. Každé mýdlo obsahuje včelí vosk, který pokrývá kůži jemným filmem a chrání ji před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Další blahodárnou složkou je med, který kůži zvláčňuje a hydratuje. Med i včelí vosk je získáván od včelaře opakovaně oceňovaného zlatou medailí za kvalitu. To, že mýdlo může být i uměleckým dílem, je díky přírodním hlinkám a mineráním oxidům, které mýdlo krásně a užitečně obarví. Celistvost mýdla podporují esenciální oleje, které propůjčují mýdlům životní sílu rostlin. 

Vzhledem k ruční výrobě jsou všechny produkty vždy originálem. Receptura každého výrobku je zachována vždy v plné kvalitě, ale oproti fotce se může konečný produkt mírně lišit uskupením barev či vzorem. 

 

 

V tvorbě mýdla se snoubí několik důležitých aspektů. Podle mýdla poznáte nitro autora, dokážete rozeznat jeho náladu, přečíst jeho sny a rozpoznat jeho osobnost. Pokud je vyráběno mýdlo ze srdce, určitě se v něm odrazí i duše konkrétního tvůrce.

Vaření mýdla je velmi kreativní oblast. Lze mluvit o procesu někde mezi uměním a alchymií. Výtvorem kreativního člověka s otevřenou hlavou k fantazii mohou vznikat zázračná umělecká díla nejbarevnějších kombinací.

Ručně vyráběné mýdlo nese otisk autora, který se nechává inspirovat přírodou. Právě zde se berou nejzajímavější kombinace barev, ale i ingredience, které konečný mýdlový produkt okrášlí, ovoní a obohatí svou silou. Při jakémkoli mytí se tak dostáváte do těsného kontaktu s přírodou.

A v neposlední řadě mýdlo slouží k očistě těla (někdy i duše), což je pro náš život užitečné. Je to tedy výrobek, který má svoji funkčnost a není vytvářen jen proto, aby byl.

Proces, kdy vzniká mýdlo, se nazývá zmýdelňování neboli saponifikace a dochází při něm k reakci solí na tuky. Mýdla vyrábím procesem za studena, kdy dochází ke kombinaci olejů s louhem. Výroba probíhá při teplotě 27 – 55 ⁰C a jsou při ní kombinovány kvalitní rostlinné oleje, které je možné využít i pro přípravu jídel (olivový, kokosový, slunečnicový, apod.). Využívám však i olejů s léčivými účinky (mandlový, jojobový, avokádový, ricinový), popřípadě tuků s blahodárnými účinky na kůži (bambucké máslo, kakaové máslo aj.). Pro léčivé účinky do mýdel přidávám takové přísady, které pochází pouze z přírodního prostředí a napomáhají prostřednictvím zregenerování kůže stimulovat zdraví člověka – bylinky, esenciální oleje, med, vosk, jíly, řasy, kozí mléko aj.

V dnešní době se velká část mýdel vyrábí prostřednictvím strojové výroby, během níž je mýdlo připraveno o svou blahodárnou složku glycerín, který je dále využíván zvláště ve farmaceutickém průmyslu. Do takto ochuzeného mýdla jsou navíc přidávány látky syntetického charakteru, které jej mají barevně zkrášlit a s efektem dlouhého trvání ovonět.

 

Způsob dopravy
Objednané zboží zasíláme v kartonové poštovní krabičce prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Caltha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--