Domů Profil prodejce Camélia
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Dobřany, ČR
  • 765 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (292) 100%
Nadšenci: 937
Aktivita: aktivní
Prodáno: 765
Registrace: 20.4.2009
Město: Dobřany
Stát: ČR

Camélia

/ Prodávající
Novinky
639959
19.7.2017 Dnes nafoceno a vloženo pár novinek!

Jmenuji se Žaneta. Kromě tvoření ráda čtu, vařím, jezdím na in-linech a bicyklu, dřepím v čajovně, keškuju, výletuju, fotím, lelkuju a ten zbytek si nechám pro sebe.

Také ráda brouzdám vodami Fleru, kde mohu podpořit šikovné české ručičky. Odměnou je vždy krásné a kvalitní zboží.

V současnosti tvořím zejména šperky z pryskyřice, polymeru a korálků. Ráda kombinuji různé techniky.

Ráda zboží zhotovím i na zakázku, takže máte-li nějaké speciální přání, napište interní poštou a určitě se domluvíme. Je nutné vždy počítat s delší dodací lhůtou! Proto, prosím, pište s dostatečným předstihem.

Grafické motivy do pryskyřice si navrhuji a tisknu sama. Není tedy problém dát na naušničky váš vlastní motiv, pokud mi ho zašlete v dostatečném rozlišení.

Hodnocení od nakupujících si můžete prohlédnout ZDE.


Ráda vám poskytnu slevu na poštovném pokud:

1. jste z Dobřan či z Plzně. Zboží vám v tomto případě mohu předat osobně. (Napište do poznámky k objednávce, jinak bude potvrzena i s poštovným!)

2. si vyberete zboží od dalšího prodejce z Dobřan či z Plzně. Zde vám zboží bude zasláno v jedné zásilce. Je nutné se domluvit předem s každým prodejcem zvlášť! Zboží hradíte zvlášť, poštovné hradíte to vyšší.

Následuje seznam spřátelených obchůdků, ze kterých si můžete zboží vybírat a zažádat o sjednocené poštovné:

Decoupage od anitram99, šperky od Marketi8, náramky od padfoot88, textilní tvorba pro nejmenší od Oxi74, malovaná trička od malovanamoda, šperky od akludnew a m.koralenky.

Jiné slevové akce a soutěže budou zveřejněny v novinkách či v blozích.


TOPlist

 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Camélia prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/camelia. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího (neplatí pro zboží jehož varianty nabízím přímo v popisu zboží).

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. Pokud při přebírání zásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Způsob dopravy
Zboží zasílám v bublinkové obálce (popř. krabičce) prostřednictvím České pošty. Na dobírku NEZASÍLÁM! Je to nevýhodné jak pro mne, tak zejména pro vás (cena za zaslání je cca o 30,- Kč vyšší).
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od Camélia

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--