již brzy přidám do obchodu nově domácí zavařeniny- džemy, marmelády, čatný. konečně mám schválenou výrobnu-hurááá
Profil uživatele
čápovka
Prodávající
Písek
Registrace: 26.3.2009

Jsem došla k názoru, že už je na čase, po čase kapku upravit svůj profil. Už nejsem na začátku, mám víc zkušeností , už vím, co lidé tak asi chtějí (i když někdy sami nevědí Plačící.) Času není moc, ale tvořit se musí, aby člověk z toho domácího kolotoče nezblb....

Tak jsem tedy pořád ještě zachovalá (už) venkovanka od malička výtvarně vedená. Dlouho jsem to tu zkoumala, abych si ověřila jestli můžu jít s kůží na trh. Poměrně rychle jsem si ujasnila, že umění pro umění není nic pro mne, že v mé práci mi jde spíš o uměleckořemeslné záležitosi. Nejdéle pracuji s textilem, mám recyklační mánii- mám ty hadry zkrátka ráda a vrecyklaci jsem se našla. Používám také papír, korálky, polodrahokamy. Inspiruji se různými starými tradičními postupy a mám moc ráda etnické umění, to je nekonečný zdroj inspirace. Snazím se dělat věci na úrovni, se kterou můžu být sama spokojená. Pokud nejsem, nebo mám pochybnosti, danou věc už nezopakuju, i když vím, že v podstatě každé zboží má svého kupce. Stejně tak nerada dělám dlouho stejné věci, takže po intenzivní vlně např. náhrdelníků jsem schopna neudělat třeba 2 roky žádný.

Ale určitě se lze domluvit i na nějaké zakázce. Jen mějte prosím ohledy na to, že mám teď už 4 děti a statek se zahradou, takže tvořím ve vlnách- když zavařuju, tak zavařuju.

 

Způsob dopravy
česká pošta, adekvátně bezpečně zabaleno
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
641660
26.7.2017 konečně jsem začala vkládat své zavařeniny, budou přibývat postupně, tak vás vítám
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.