Domů Profil prodejce Capucinka
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 3, ČR
  • 4 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (37) 100%
Nadšenci: 10
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 3.8.2010
Město: Praha 3
Stát: ČR

Capucinka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Ty krásné doplňky, věcičky co udělají doma atmosféru, které vám zlepší náladu když zrovna prší a je škaredě.... stačí se na ně podívat, okem pohladit. Věcičky které vnesou do každého dne hřejivou krásu, něžnou romantiku, inspiraci. Ty krásné věcičky které se neokoukají a udělají útulno.

imageimage

Malé i větší dárečky, pro radost blízkým, originální, takové které nikde jinde nekoupí, prostě takové jen a jen od vás - nezapomenutelné při kterých se tají dech. S takovými dárčky můžete být pro každého tím čím chcete být - něžným motýlkem, hřejivým sluníčkem, veselým koníkem běhajícím po rozkvetlé louce, rozkvetlými sněženkami zjara nebo jablíčkem k nakousnutí uprostřed léta. 

imageimage

Krásný domov můžete s těmi malými věcičkami udělat za chvilku. Prozáří tmavý zapomenutý kout místnosti, z všedního jídla udělají sváteční stůl, a z obyčejné kytky pokojovky, kterou máte už hezkých pár let, vykřešou něco co jste nečekali. Věcičky, s kterými vnesete krásu ročních období k sobě domů, abyste je mohli prožít naplno spolu s přírodou. Jak zahnat nedočkavost na jaro, než vytahnout ze skříně krásnou dekoraci s něžnými sněženkami a petrklíči, jak přivolat více jarního sluníčka domů než se žlutými tulipánky! Jak o chloupek déle věřit, že je ještě ten krásný barevný podzim a že je zima daleko, než s pár věcičkami ozdobenými spadaným listím, dekorovanými oříšky nebo kaštany?

imageimage

Vemte věcičky do ruky, pohlaďte je a zasněte se :-) ... jaro ...léto ...podzim .... zima .... jste v růžové zahradě .... nebo ve francii v Provence? Houpete se na loďce a relaxujete s výhledem na kotvu, nebo sedíte namísto v obýváku na nádherně rozkvetlé terase s trsem levandule před sebou. Zapomeňte na ten ubrus co už vás fakt nebaví, stačí na něj položit pár krásných drobností kterými na něm roztančíte barevné motýlky a rázem se z něj stane piknik na louce ..

imageimage

Z pár svatebních fotografií můžete mít nádhernou vzpomínku, chcete také?

Hodně moc nádherného snění s věcičkami :-)

přeje

 

Capucinka

 

imageimage

Výšivka na dětskou peřinkuimage

imageimage

 

 

Způsob dopravy
Poštovné: Při koupi více výrobků platíte jen jedno poštovné, a dostáváte do balíčku malý dárek zdarma jako bonus navíc. Pokud chcete ušetřit za poštovné, máte možnost osobního vyzvednutí na Praze 3.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Capucinka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--