Doprava zdarma při nákupu nad 1000,-
Profil uživatele
Čarostrom
Prodávající
Kunčina
Registrace: 14.1.2018

Vítejte u Čarostromu.

Už od malička jsem rád maloval a kreslil si drobnůstky všude kam se dá. Naneštěstí jsem se svému "daru" postupem času nevěnoval kvůli jiným malicherným zájmům. V poslední době jsem se k tvorbě vrátil a jsem moc rád, že to ze mě nevyprchalo a já se můžu věnovat tomu co mě baví a naplňuje.

Jako "začínající" malíř je mým snem se nějakým způsobem proslavit, mít svoje výstavy a hlavně malovat pro lidi tak, aby z mých obrazů měli radost.

Maluji tedy především akrylem na plátno. Mojí inspirací často bývá příroda, lidská schopnost lásky, duchovní a nadpozemské poznání. 

Mimo akrylu a plátna občas použiju tužku a papír. Co se týče kreslení, nejlépe mi jdou portréty díky absolvování kurzu "kreslení pravou hemisférou" Pro ty, kteří by nad tímto kurzem uvažovali, ale neví si rady, můžu jen doporučit :)

Mimo obrázků u mě najdete i jiné výrobky z mé dílničky. Rád vyrábím lapače snů, dřevěné krabičky na čaj a na šperky a rád se patlám v modelářské hlíně.

Všechny mé výrobky a obrazy jsou dělány s láskou.

Zboží balím do krabice, bublinkove folie nebo jiných použitelných materiálů. Zboží zasílám po přijetí platby na účet nejpozději do dvou pracovních dnů.

Reklamace je možná po domluvě přes vnitřní poštu Fler

Způsob dopravy
Česká pošta - krabice, folie
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.