Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Catalan wood
Prodávající
Liberec
Registrace: 17.5.2014

Dobrý den!

Dřevo je krásný materiál, stačí jen uříznout kolečko z větve, trochu jej obrousit a vyleštit a najednou je na světě překrásný přívěsek nebo náušnice. Pokud se ještě lehce dozdobí trochou stříbra, výsledek je parádní.

Snažím se kombinovat přirozený tvar a rysy dřeva právě se stříbrnými peckami. Tvořím především malé výrobky - zátky na víno, stojany na lahve, náušnice a přívěsky na krk. Dřevo získávám jak z Čech, tak z Katalánska, kam se snažím unikat každou dovolenou.

Nebojte se napsat a na cokoli se zeptat :-)

Ať se daří!

Způsob dopravy
doporučeně, bublinková folie
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Catalan wood prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/catalan-wood. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Uzavření kupní smlouvy, nákup

2.1. Návrh kupní smlouvy vzniká v okamžiku odeslání objednávky.  Po potvrzení objednávky prodávajícím je kupní smlouva uzavřena. Nakupující je o potvrzení objednávky informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou, která je zaslaná na adresu uvedenou při nákupu.

2.2. Kupující je rovněž informován o přijetí platby i o odeslání zboží vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.3. Pokud má kupující zájem o mixy zboží nebo o nákup jiného množství zboží, než je aktuálně v nabídce, kontaktuje prodávajícího vnitřní poštou, zboží je následně vystaveno dle požadovaného zadání a rezervováno. Rezervace je platná po dobu 7 dnů. Pokud v této lhůtě kupující zboží nekoupí, je rezervace zrušena.

3. Dodací podmínky

3.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

3.2. Zboží je prodávajícím zasláno kupujícímu na adresu, kterou má uvedenou na Fleru nejpozději do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet prodávajícího. Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty jako doporučený dopis, nedomluví-li se kupující s prodávajícím jinak. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty a ceny obalového materiálu a je vždy uvedeno u nabízeného zboží.

4. Odstoupení od smlouvy, vrácení zboží, vrácení úhrady za zboží

4.1. Kupující má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů, přičemž nemusí uvádět důvod pro odstoupení.

4.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo vytvořeno/upraveno podle jeho přání.

4.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

4.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. V takovém případě nebude zboží přijato.

4.5. Oznámí-li kupující prodávajícímu, že od smlouvy odstupuje a odešle-li v této lhůtě zboží zpět, je prodávající povinen kupujícímu uhradit zaplacenou částku za zboží (a za nejlevnější dopravu při doručení) nejpozději do 7 pracovních dnů od obdržení zboží. Kupující musí při odstoupení uvést číslo bankovního účtu, na který má být platba poukázána.

4.6. Náklady spojené s doručením vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

5. Reklamace

5.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud by se ukázalo, že zboží má vadu, má kupující právo na výměnu nebo opravu. Pokud výměna ani oprava není možná, má kupující právo odstoupit od smlouvy.

5.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

5.3.  Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží, které je  způsobené jeho používáním.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 29. listopadu 2017

žovat.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
677482
29.11.2017 Po dlouhé době jsem přidal pár nových přívěsků! Jeden je i ze dřeva, které nemá ani české jméno - Azfelia xylocarpa, koukněte na ně :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím