Profil uživatele
Ceressiass
Prodávající
Ostrava 28
Registrace: 31.10.2010

Dobrý den, dámy (a nejen vy!)

Moje jméno je Soňa a společně s přítelem Štěpánem jsme se poslední dobou shlédli v šití drobných doplňků. Začalo to oblečky na panenky (které dnes aktivně prodáváme nejen v Čechách, ale také v zahraničí) a pomalu se naše zaměření rozrůstá i na jiná odvětví, pro která nás baví tvořit.

Momentálně šijeme drobné doplňky, vhodné především k alternativnímu oblékání (lolita, nekomimi girls, gothic styl a podobné) nebo také ke kostýmům na různé akce a cony. Ohlasy na naši značku Nekollars a Ceressbjdclothes ze zahraničí jsou kladné a my jsme za to velmi rádi, ale jak se říká, doma je doma - a proto jsme se rozhodli nabídnout naše výrobky také na Českém trhu.

Pokud máte zájem o nějakou speciální zakázku, podle Vašeho vlastního originálního návrhu, neváhejte si říci.

V případě zájmu není problém vytvořit i sadu několika stejných obojků (klidně i různých délek) například pro vybavení taneční/fireshow skupiny, divadelního představení,...

Snad se tedy budou líbit!

 

Způsob dopravy
Drobné zboží zasílám v bezpečně zabalené v bublinkových obálkách, doporučenou poštou.
Obchodní podmínky

Všechny vystavené výrobky jsou již hotové a připravené k odeslání zákazníkům. Zboží po uhrazené platbě zasílám do několika dní, společně se sledovacím číslem od České pošty.

Pokud máte zájem o stejný typ předmětu, jako mám v nabídce, ale v jiné variantě (nepříklad jiná barva nebo velikost, popřípadě změna doplňků) není problém učít nebo vyrobit cokoli na zakázku. 

V případě výroby jakýchkoli předmětů na zakázku není možné po zaplacení a započetí práce zakázku zrušit.

Doba výroby předmětů na přání se liší, pokud možno se vždy předem informujte poštou na aktuální čekací době, ráda vám odpovím! :)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
518113
9.6.2016 Za pár let se mnohé změnilo, především mé zaměření hand-made koníčku. Nyní se spíše, než na bižuterii, budu orientovat na šité doplňky, především pro alternativní oblékání.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím