Domů Profil prodejce Cesta z města
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Karlovy Vary, ČR
  • 28 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (146) 100%
Nadšenci: 81
Aktivita: aktivní
Prodáno: 28
Registrace: 15.5.2011
Město: Karlovy Vary
Stát: ČR
Důležitá informace: Konečná cena za poštovné se odvíjí od velikosti zásilky (podle množství objednaného zboží). Bude upravena při přijetí objednávky. Děkuji za pochopení.

Cesta z města

/ Prodávající

Jmenuji se Andrea a tvoření je moje velká vášeň. Jelikož přes den pracuji hlavou, vyrábění čehokoliv je pak pro mě velká relaxace a často se nemůžu dočkat večera, kdy nechám pro změnu promluvit ruce. Koncem roku 2019 jsem se rozhodla částečně upozadit své dosavadní zaměstnání a zkusit se pomalu živit i řemeslem, což byl a je můj velký sen. 

 

Začínala jsem s textilem, uchvátila mě batika, následně savování a pak jsem objevila razítka nejenom na textil. Poté jsem díky jedné mé velice spřízněné duši objevila kouzlo pedigu. Pro radost občas pomaluji skleničku nebo vázu. Snad mojí největší láskou je drátkování čehokoliv, i když nejvíc vedou vyfouklá vajíčka. Před nedávnem bych vůbec nevěřila, že to zvládnu. Byl to jeden z mých tvořivých snů - a trpělivost se opravdu vyplácí. Také mě zaujalo plstění z ovčího rouna, a tak začaly vznikat první náušnice - plstěnky. Od toho byl už jen krůček k náušnicím z korálků. Kraslice aktuálně opravdu vyhrávají na celé čáře, na paty jim snad šlape drátování z černého drátuÚsměv.

Baví mě ladit barvy, tvary a materiály. Nejprve jsem svými výrobky zásobovala rodinu a přátele a teď bych se o svou radost z tvoření prostřednictvím nabídky ráda rozdělila i s vámi...

 

Pokud se vám líbí něco z prodaného či rezervovaného zboží nebo máte svou vlastní představu, neváhejte a kontaktujte mne, bude - li to v mých možnostech, ráda vám vyhovímStydlivý úsměv.

 

Ještě bych ráda poděkovala svému muži za jeho nekonečnou trpělivost ke všem mým barvičkám, šablonám, drátkům, zapadlým korálkům a vyfouklým vajíčkům Kuře, které jsou skoro všude kolem nás a jeho užitečné rady ... 

 

V březnu 2019 kraslice získaly certifikát Regionální produkt Poohří Stydlivý úsměv.

 

Ať se vám u mě líbí.

 

Článek o Cestě z města v Rozmarýně, březen 2020 Stydlivý úsměv

 

 

  

 

Pokračování článku v Rozamarýně Zamilovaný pohled Ostatně celý časopis stojí za to Potlesk

 

A ještě jeden úžasný časopis = Venkov a styl, březen 2020 a malý vstup, fejeton o Cestě z města, děkuji za tu možnost Miluju tě!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud vás zajímá i mé tvoření, které se nedostane do prodeje, mrkněte do mé fotogalerie. Aktuálně tam je nově pěkná sbírka dráteníčků od ptáků všeho druhu Slepice.

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Českou poštou doporučeně, pokud to velikost zboží dovolí, tak v bublinkové obálce, jinak jako balíček. Cena poštovného se odvíjí od velikosti zásilky. U kraslic z důvodu bezpečného doručení volím příplatek za křehké (36 Kč Česká pošta). Pokud máte rádi adrenalin a zásilku chcete poslat obyčejně či bez příplatku za křehké (u kraslic), ráda vám vyhovím, poštovné je pak nižší, ale neručím za bezproblémové doručení zásilky. V případě zájmu mohu zaslat přes Zásilkovnu (je možné se domluvit přes vnitřní poštu). Od zvoleného způsobu dopravy se a velikosti zásilky se odvíjí konečná cena za poštovné a balné. Osobní odběr je možný v Karlových Varech. Zboží odešlu do dvou až tří pracovních dnů po připsání peněz na účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Cesta z města

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--