Menu
--
Domů Profil prodejce cestovatelkaaa
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Ostrava, ČR
  • 5 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 36
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 13.10.2011
Město: Ostrava
Stát: ČR

cestovatelkaaa

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Hola. Děkuji že jste zavítali tady , na mé stránečky, na kterých se můžete podívat na něco z mojí tvorby a pokud se vám to bude líbit tak si taky zakoupit :)

 

Ráda bych se představila ...Jmenuji se Kristýna a narodila jsem se v Ostravě. S tvorbou jsem začala už jako malá holčička, kdy sem u babičky vyšívala a drhala náramky, později na střední mne moje kamarádka naučila tvořit stromečky..které jsem zkoušela pořád dokola..začala jsem ve vlaku při cestě do školy do Českého Těšína...všimla si toho paní průvodčí, která si jeden z nadšením koupila. A tak začal můj prodej. Vyráběla jsem pod lavicí a všude, kde se dalo :) Moje lavice vypadala jako korálkárna, ne jako prostor pro učení a vzdělávaní se. Mne to ale nevadilo a i při napomenutí učitelů mě to neodradilo...Později si učitelky začaly kupovat, začala jsem stromečky vyrábět jako dárky pro své blízké a kamarády...byla jsem ráda ,že mojí  práci někdo ocenil a přispěl mi nějakou korunkou :)))Začala sem jezdit na trhy a markety kde sem z úspěchem prodávala stromečky a stromečky....prodala přes 2000 stromečků..

Na minerálu

Zjistila sem že se dají vyrábět také palmy a začala jsem to zkoušet...vytvořila si svůj vlastní styl

Později vznikl palmový les Šlápnul vedle

Všechny palmičky a stromečky mají už své majitele a jsem za to moc vděčná. Moje tvorba se posouvala dál a dál a já začala dělat z korálku medvídky

 

 

 

 

Moje tvorba se posouvala dál a mě začalo bavit vyrábění naušnic..u kterého jsem taky zůstala.

 

 

Naušky začaly být oblíbené a protože se snažím, aby každý kousek z mé tvorby byl jiný a tímto se stal vyjímečným a originálním. Začala jsem vyrábět hlavně proto, abych ušetřené penízky odložila na můj celoživotní sen cestování. Což se mi trochu splnilo a s přítelem jsem i díky peněz za naší práci obcestovala na kole Jižní Evropu.Máme za sebou 2500km. Svou tvorbu sme prodávali na pláži ve Francii a na ulici v Itálii, později také v marketu ve Španělsku, kde se mé výrobky staly populární a lidé si kupovali...začala jsem vyrábět šperky ze stužek a materiál si dovezla k nám do Čech. Příští rok se vracíme a vezeme tam zpět naši novou tvorbu z korálků a minerálů.  Pokud prodáme více naušnic ,rádi bychom se podívali do Jižní Ameriky a poznali tak na kole novou krajinu :)) Nově dělám turecké kalhoty :))) A máme miminko :) Tak snad se vám bude má tvorba líbít :)))

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od cestovatelkaaa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím