Profil uživatele
chachaa
Prodávající
Praha 9
Registrace: 29.11.2010

Chacha nyní spolupracuje s dívčí skupinou Free Budget (na fotografii). Plackové retro náušnice nyní můžete vidět v jejich novém klipu Boyfriend.

..........................................................................................................................

Vítejte ve virtuálním světě náušnic a jiných doplňků. Stačí pár kliknutí a Váš módní sen se může stát skutečností. Chacha je značkou šperků, charakterizující jejich veselost a hravost . Chacha používá nejrůznější materiály a drobné předměty, vyskytující se v našem okolí.

Jmenuji se Petra, kromě grafiky a designu se zajímám též o módu. Proto mne napadlo spojit tyto dvě věci dohromady a tak vznikla značka Chacha. Módu jsem měla ráda vždy (asi jako každá žena), avšak postupem času mne přestalo bavit pouze jí nosit, ale začala jsem mít potřebu ji také vymýšlet. Dalším podnětem pro vznik této značky bylo mít něco originálnějšího, nežli jsou doplňky vyskytující se na pultech běžných obchodů. Zkrátka pulty obchodů mi pro mou parádivost začaly být malé. Začala jsem tedy vyrábět šperky pro svou potřebu a následně mne napadlo, podělit se o ně i s někým jiným.

Doufám, že se Vám mé šperky budou líbit a že Vám udělají radost. Dále také doufám, že jejich nošení vykouzlí úsměv na tváři Vám i vašemu okolí...a vy budete mít možnost slyšet ,,chacha'' zpovzdálí...Vždyť usměv na tváři je to nejdůležitější....:)

 

 

 

 

Chacha se nyní zabývá i výrobou placek a plackošperků (náušnice, prstýnky atd.)..:) Nabídka motivů se bude rozrůstat.

 

.............................................................................................................................................................

 

PLACKY NA ZAKÁZKU

 

V případě přání mohu vyrobit i placky či placko-šperky s Vaším motivem. Nabízím placky velikosti 25 mm. Ceny jsou stejné jako u vystavených placek a šperků. Při objednání více kusů placek mohu poskynout množstevní slevu (podle množství placek).

 

Pokud si budete přát zhotovit placky na zakázku, zašlete mi do zprávy tyto údaje:

 

1) počet kusů

2) Vaše grafika ve formátu jpg, png, PDF, ai, psd

 

Dále mohu zhotovit grafiku dle Vašeho přání, zde se však cena bude lišit podle složitosti grafiky (příplatek za grafiku).

.............................................................................................................................................................

Kolekci šperků se snážím stále rozšiřovat. Pokud u mne nenajdete to co hledáte, případně budete mít nějaké speciální přání, ráda vyhovím, stačí napsat.

.............................................................................................................................................................

Pro alergiky je možná po domluvě výměna bižuterních háčků či puzet za stříbro/chirurgickou ocel. Stačí naspat do poznámky, cena bude o něco vyšší.

..............................................................................................................................................................

Pokud u mne nakoupíte a budete spokojeni, potěší mne Vaše hodnocení...:)

 

AKCE: Při nákupu šperků nad 800 Kč poštovné zdarma!

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, obálka s bublinkovou fólií (kromě obálky je zboží baleno pečlivě do další bublinkové folie, aby bylo dostatečně chráněno a křehčí zboží ještě do krabičky). Zboží odesílám do pěti dnů od přijetí platby na účet. V Praze možno dle domluvy i osobní předání.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy
1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.
2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.
3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží
1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).
 3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně, před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).
4. Zboží musí být vráceno nepoškozené (bez vad způsobených užíváním, vad vzniklých nesprávným použitím výrobku, nesprávným skladováním či nesprávným ošetřováním)a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit).
5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.
6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.
7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace
1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující ji obdrží elektronicky při odeslání zboží a má možnost si ji i sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady (např. vzniklé přepravou). Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit.

Dodací podmínky
1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. 
2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet. Zboží, které je vyrobeno na objednávku a vyžaduje více času na výrobu zašle po dohodě s nakupujícím v dohodnutém termínu.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 7. května 2018.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
819737
17.7.2019 Už jste byli na vodě? :) Že ještě ne? Co takhle se vybavit týmovými náušnicemi či plackami?:)

https://www.fler.cz/zbozi...

https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím