Profil uživatele
Chajda v kapse
Prodávající
Litoměřice
Registrace: 21.3.2011

 

Jsme sdružení zatím tří žen, založené v zimě roku 2011 v Litoměřicích. Všechny členky spojuje samozřejmě to, že rády tvoří, a to jak společně, tak každá zvlášť. Jedna ze členek již tady na Fler.cz, nebo i jinde na jarmarcích úspěšně své výrobky prodává.

Techniky, kterými se zabýváme, jsou především tyto: FIMO, tiffany vitráž, smaltování, fusing v mikrovlné troubě, plstění, mozaikování, batika, decoupage, drátkování, korálkování a jiné.

Naším cílem ale nebyla a není jen výroba a prodej výrobků. Pod svou „střechu“ jsme od našeho vzniku přebrali tvořivé setkávání, které v Litoměřicích realizuje již dva a půl roku jedna z našich členek. Toto setkávání je volně otevřeno všem, kdo mají rádi vyrábění, tradiční i moderní techniky tvoření, nebo najdou v našem plánu něco, co by je zaujalo a chtěli by si to vyzkoušet.  Rádi předáme své zkušenosti dalším a samozřejmě jak jinak – u toho všeho popovídáme.

Dále rády fotografujeme a pořádáme kurzy fotografování.

A v neposlední řadě věříme, že u tvoření jde nejen o vlastní vyrábění, ale jak mnozí mohou ze svých zkušeností vědět,  je to technika nadmíru terapeutická. Tuto péči nejen praktikujeme, ale také podporujeme ostatní v tom, aby se této bohulibé činnosti také věnovali. Naše sdružení organizuje arteterapeutické setkávání v Litoměřicích, kde propojujeme tvorbu s péčí o duši. Hodně si tak užíváme, co nám z toho vzniká, jak poznáváme sebe i druhé i spontánnost tvorby.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím