Domů Profil prodejce Chajda v kapse
  • Prodejce od r. 2011
  • Litoměřice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 21.3.2011
Město: Litoměřice
Stát: ČR

Chajda v kapse

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Jsme sdružení zatím tří žen, založené v zimě roku 2011 v Litoměřicích. Všechny členky spojuje samozřejmě to, že rády tvoří, a to jak společně, tak každá zvlášť. Jedna ze členek již tady na Fler.cz, nebo i jinde na jarmarcích úspěšně své výrobky prodává.

Techniky, kterými se zabýváme, jsou především tyto: FIMO, tiffany vitráž, smaltování, fusing v mikrovlné troubě, plstění, mozaikování, batika, decoupage, drátkování, korálkování a jiné.

Naším cílem ale nebyla a není jen výroba a prodej výrobků. Pod svou „střechu“ jsme od našeho vzniku přebrali tvořivé setkávání, které v Litoměřicích realizuje již dva a půl roku jedna z našich členek. Toto setkávání je volně otevřeno všem, kdo mají rádi vyrábění, tradiční i moderní techniky tvoření, nebo najdou v našem plánu něco, co by je zaujalo a chtěli by si to vyzkoušet.  Rádi předáme své zkušenosti dalším a samozřejmě jak jinak – u toho všeho popovídáme.

Dále rády fotografujeme a pořádáme kurzy fotografování.

A v neposlední řadě věříme, že u tvoření jde nejen o vlastní vyrábění, ale jak mnozí mohou ze svých zkušeností vědět,  je to technika nadmíru terapeutická. Tuto péči nejen praktikujeme, ale také podporujeme ostatní v tom, aby se této bohulibé činnosti také věnovali. Naše sdružení organizuje arteterapeutické setkávání v Litoměřicích, kde propojujeme tvorbu s péčí o duši. Hodně si tak užíváme, co nám z toho vzniká, jak poznáváme sebe i druhé i spontánnost tvorby.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Chajda v kapse

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--