Profil uživatele
CHALUHA shop
Eva Chmelová | prodávající
Čilá
Registrace: 25.10.2011

ZMĚNY, ZMĚNY...

Chaluha a s ní hlavně "já" jsme na delších pracovních prázdninách. Hledáme inspiraci, nové možnosti, intenzivně pracujeme a těšíme se na vše nové. Na nějaký čas se tedy loučíme a děkujeme za vše co doposud bylo, přinášelo nám radost a posouvalo nás dále...  

Eva

 

 

 

 CHALUHA

Naše práce je snahou o návázání na tradici české textilní výroby a textilní tvorby, snahou o návrat k preciznímu křejčovskému řemeslu v „poctivém“ slova smyslu, k službám PRO ZÁKAZNÍKA a hlavně radostí z kreativity a výtvarné tvorby...

PROTO:

I. Se snažíme o originální přístup, jehož cílem je oblečení s vlastní identitou a příběhem.

II. Chceme, aby naše oblečení bylo výrazné a osobité, ale zároveň i nositelné a multifunkční či funkční / prostě s něčím „navíc“. Tomu přizpůsobujeme i volbu materiálů - od 100% bavlny, úpletů a lnů až po materiály a funkčními vlastnostmi jako je softshell či merino. Vše s důrazem na původ materiálů a jejich zdravotní nezávadnost. Část produkce pak vzniká i s ohledem na ekologickou šetrnost a „férovou“ výrobu a prodej. S přidanou hodnotou ručního zpracování a v bio kvalitě. Bio materiály zajišťujeme od certifikovaných výrobců a dodavatelů formou sběrné služby, která snižuje dovozovou "náročnost"  – ekologickou stopu.

III. Podporujeme české výrobce, od kterých odebíráme více jak 70% materiálů. Spolupracujeme často s malými firmami s „podobným pohledem na věc“.

IV. Naše kolekce nejsou uzavřené, narůstají organicky právě tím směrem, který nás v daný okamžik inspiruje. 

V. Jsou naše kolekce malé, často vzniká pouze několik kusů, barevných variací. Nebo i naprosté solitery. Střihy jsou jednoduché, ale výrazné - se zaměřením na datail a zpracování. Oblečení se tak stává naprosto univerzálním.

VI. Je pro nás každý zákazník nejen setkáním, ale i inspirací a v jistém slova smyslu i výzvou.

VII. Cestujeme po festivalech, prodejních akcích nebo děláme vlastní prezentace. Tak aby jste měli možnost vidět naší tvorbu „naživo“ a zeptat se nás na cokoli, co Vás zajímá. Pro nás je to pak okamžitá zpětná vazba a nový „vítr do plachet“, krok k Vám od často uzavřené práce v ateliéru. Přičemž zdaleka nevyhledáváme jen centra a velké festivaly / opak je v tomto případě pravdou...

VIII. Nejde jen o oblečení, ale spíše o životní styl . Ruku v ruce s potřebou kulturnosti ve všech jejích směrech, nutností tvorby a velkou inspirací v přírodě.

Eva a Petra

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

ŠITÍ DLE KONFEKČNÍCH VELIKOSTÍ

Zaujal Vás konkrétní produkt, ale v nabídce není Vaše velikost? Neváhejte nás kontaktovat, jakýkoli stávající model ušijeme v konfekční velikosti (viz. velikostní tabulky) do 14 dnů. Pro dámské velikosti 34 - 42 je cena bez navýšení, pro velikosti 44 - 52 je pak cena navýšena o 10% vzhledem k vyšší spotřebě materiálu. U pánských velikostí se cena navyšuje od velikosti 54, též o 10%. V případě zájmu o jakoukoli tvarovou či materiálovou modifikaci včetně změny barvy s Vámi budeme vše podrobně konzultovat, včetně zaslání upravených náhledů ve formátu pdf. či jpg., v tomto případě Vám pak bude zaslána i podrobná cenová kalkulace. Příprava náhledů je služba, kterou poskytujeme nezávazně a zdarma, tedy bez nutnosti následného objednání... U konfekčních velikostí ale zohledníme Vaši výšku, prodloužíme rukávy či upravíme délku.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

I. Vaše objednávka

Vaše objednávka je z naší strany brána jako závazná, berte to prosím na vědomí.

II. Platba

Naše zboží můžete zaplatit těmito způsoby:

a) Dobírka: platbu za zboží provedete až s jeho převzetím od doručovatele, cena podle aktuální tarifu České pošty.

b) Platba převodem: platbu lze provést po vyplnění a potvrzení objednávky převodem na účet, zásilka bude vyexpedována následují den po přijetí platby. Jakmile bude celá suma připsána na náš účet, zboží Vám zašleme pomocí České pošty. Pro Vaši i naši kontrolu můžete uvést do poznámky např. platba za ... (druh zboží).

Kdy k Vám přijde zboží?

Objednané zboží (skladem) se snažíme expedovat co nejdříve, optimálně hned druhý den po přijetí Vaší objednávky. U specifických produktů jako grafika/rámování je dodací doba delší, neměla by však přesáhnout 14 dní, což je hraniční termín. Stejně je tomu i u individuálního návrhu potisku a výroby trika. prosíme Vás tedy v těchto případech o trpělivost. Tyto termíny jsou orientační, snažíme se aby Vaše zakázka byla vyřízena v nejbližším možném termínu, v zájmu obou stran. Popřípadě s Vámi vše budeme individuálně konzultovat.

Chci se zeptat?

V případě, že Vám není cokoli jasné napište nám, rády situaci vyřešíme a poradíme. Můžete nás kontaktovat na adrese: www.fler.cz/chaluha-shop

Reklamace / výměna

Máte právo zboží vrátit do 14 dnů, opět platí pouze pro nepoškozené, nenošené či jinak znehodnocené výrobky. Zboží zašlete do 14 dnů na naši adresu spolu s kopií dokladu a s vytištěnou a vyplněnou žádostí o vrácení zboží / ta Vám bude zaslána, jakmile nás kontaktujete. Reklamace se vztahuje pouze na závady vzniklé ze strany výrobce, ten též zodpovídá za výrobní vady které se objeví při následném používání výrobku. Reklamace nebude uznána v případě, že bylo zboží kupujícím jakkoli poškozeno, nadměrně či nešetrně používáno, či nebyly dodržovány pokyny výrobce při jeho udržování (pokyny k praní / žehlení). Zvady posuzuje výrobce. Zboži k reklamaci zasílejte důkladně zabalené, originální obal není podmínkou, dbejte však na to aby zásilka nebyla během přepravy poškozena / znehodnocena. Reklamace se vztahuje pouze na zboží v záruční době. Reklamace bude vyřízena do 30 dnů. Zboží zpět neposílejte na dobírku, nemáme tak možnost kontroly jeho stavu. Děkujeme za pochopení! Při reklamaci Vám peníze zašleme hned pokud má zboží závadu, která je neodstranitelná a reklamace bude uznána, v opačném případě je reklamace řešena odstraněním závady či výměnou zboží. Vrácená částka se bude rovnat ceně vráceného zboží a nákladů, které jsme vynaložily v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi. Bude zaslána na Váš účet.

Zákon nám dává možnost strhnout poměrnou část za případné znehodnocení výrobku při jeho vrácení. Stejně tak máme právo naúčtovat zákazníkovi i náklady spojené s uvedením výrobku do původního stavu.

 

Způsob dopravy
Zboží z Chaluha shop Vám bude zasláno Českou poštou. Podle Vaší volby buď jako dobírka (platba zboží při jeho převzetí) nebo doporučeně (v případě platby převodem). Po domluvě je možné poslat zboží jako obchodní balík, bude Vám tak doručeno hned druhý den po odeslání. Naše zboží je baleno podle typu vždy tak, jak je to nejvhodnější pro doručení bez jeho poškození (krabička, bublinková fólie).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
402958
2.7.2015 Novinky a změny více "na profilu"...
www.fler.cz/chaluha-shop...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.