Profil uživatele
Chanael
Hana Šimmerová | prodávající
Litvínov
Registrace: 31.10.2015

Vítejte v mém obchůdku s šitou tvorbou!

Mám v oblibě věci, v nichž se střetává krásné s užitečným. Proto velmi ráda vymýšlím a vytvářím výrobky, které jsou praktické při každodenním používání. Inspirací je mi sám život.. 

 

 

 

 

 

* * * 

Při vybírání mějte na paměti, že nastavení Vašeho monitoru může zkreslovat barvy, výrobek může působit větší či menší. Proto vždy uvádím rozměry.

Šití mě baví v podstatě od malička. Už jako malé děcko jsem sedávala za zády své maminky, která roztáčela svůj šicí stroj poměrně často, a s údivem jsem sledovala, co pod jejíma rukama vzniká. Můj první vlastnoručně ušitý výrobek (halenka), přišel na svět již v mých brzkých "nácti". I nadále jsem se pak ke stroji pravidelně navracela. Nyní jsem již sama maminkou tří kluků a šití se věnuji intenzivně. Otevřely se mi nové obzory, svět krásných látek, šikovných výztuh, stužek, krajek, knoflíků.. 

Způsob dopravy
Česká pošta: 1) doporučené psaní 2) doporučený balík (rozměrnější kousky, např. rámečkové taštičky) 3) obyčejné psaní (pouze na Vaši žádost) Zásilkovna: zboží si vyzvednete na Vámi vybraném výdejním místě. 4) Osobní odběr: Litvínov a okolí. Zboží označené "ihned k dodání" odesílám obratem po obdržení platby.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 Uzavření kupní smlouvy

 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.
 2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.
 3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.
 4. V případě zájmu o úpravu či změnu charakteru zboží kontaktuje nakupující prodávajícího ještě před odesláním objednávky vnitřní poštou nebo e-mailem.
 5. Ve výjimečných případech může prodávající objednávku odmítnout.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).
 3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).
 4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.
 5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.
 6. Částka za zakoupené zboží a poštovné zaplacené prodávajícímu bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.
 7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

 Reklamace

 1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující ji obdrží spolu se zbožím a má možnost si ji i sám v případě ztráty vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
 2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením.

 Dodací podmínky

 1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.
 2. Prodávající rezervuje zboží nejdéle 7 pracovních dní. Pokud po uplynutí této lhůty nebude uhrazena platba za zboží, objednávka bude zrušena a zboží bude opět vystaveno k prodeji.
 3. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet. V případě úpravy zboží bude termín vyhotovení a odeslání upřesněn vnitřní poštou či e-mailem ještě před vznikem kupní smlouvy. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

 Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
769806
4.12.2018 Vánoční zboží a kabelky v rámci vánoční kampaně nyní se slevou 15 % :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím