Objednávku odesíláme v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné. Uvedené odesílací termíny jsou: ihned, 3 dny a 6 dnů - po přijetí platby.
Profil uživatele
Charliee
Prodávající
Plzeň
Registrace: 26.4.2009
Vítáme vás ve svém obchůdku, ve kterém najdete ručně vyráběné a (ručně) tepané šperky z chirurgické oceli.

Chirurgickou ocel  jsme si oblíbili pro její skvělé vlastnosti: je hypoalergenní, vhodná pro alergiky i děti, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce na kůži.

Je to velmi kvalitní materiál, který má zdravotní atest nezávadnosti (běžně se používá ve zdravotnictví). Je pevná, má stálý tvar i barvu - nečerná a jejím tepáním (vše ruční) je šperk nejen atraktivnější, ale i mnohem tvrdší a tím velmi odolný.

Šperky vyrábíme pro radost a velmi nás potěší, pokud  se něco zalíbí také vám :o).

*** Pokud by vám u výrobku nevyhovovala barva korálku, perličky nebo minerálu (nabídka platí pro minerál-tvar korálku) - můžeme se domluvit, vyrobíme nový v jiné barvě ***

K některým typům náušnic, které máme již v nabídce můžeme vyrobit stejný přívěsek.

Nové šperky na zakázku bohužel nevyrábíme - pouze to, co je již v naší nabídce.

Otevřené háčky se silikonovou zarážkou, které jsou u náušnic již v ceně můžeme vyměnit za háčky uzavřené - s příplatkem 14 Kč za  1 pár.

Děkujeme za vaši návštěvu a přejeme příjemný "pobyt" na Fleru

 Prosím respektujte naše autorská práva

Licence Creative Commons

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Charliee -Nezasahujte do díla 3.0 Česko

nekurak

Nakoukněte do ochutnávky naší tvorby :) 

Andělé:

image

Provlékací spirály:

Pecky - mořská víla:

Motiv srdce:

Kočičky:

Vážky: 

 

Prsteny: 

 

Sady:

Květinky:

 

 

 

Způsob dopravy
Platba je na účet předem, odesíláme pouze doporučeně - přes Zásilkovnu a Českou poštu. Na dobírku, ani do zahraničí bohužel neodesíláme. Platba pouze v České koruně. Osobní předání bohužel neumožňujeme - děkujeme za pochopení. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------Poštovné přes Zásilkovnu - 59 Kč. Poštovné přes Českou poštu - objednávky do 500 Kč odesíláme doporučeně - poštovné 55 Kč. Objednávky ( přes Českou poštu) nad 500 Kč odesíláme jako cenné psaní - připojišťujeme - poštovné 60 Kč. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Proti poškození odesíláme výrobky v zipovém pytlíku a bublinkové folii. Nebo (dle rozměrů) na kartonu s bublinkovou folií, či v polystyrenu. Na zakoupené výrobky vystavujeme doklad v elektronické podobě - pod objednávkou. Číslo podacího lístku najdete rovněž v elektronické podobě - pod vaší objednávkou. ----------------------------------------------------------------------------------------***!Dodatečné upozornění!*** Vážení kupující v zásilce obdržíte pouze výrobek, který je na fotografii - ozdobné krabičky nebo popis kamenů, nejsou součástí prodeje výrobků. Pokud máte zájem o ozdobnou papírovou krabičku (cena za kus 17-27 Kč, dle velikosti), či ozdobný pytlík z organzy se stříbrnou nebo zlatou aplikací (cena 6-8 Kč) - můžeme dodat - po předešlé domluvě (vnitřní poštou).
Obchodní podmínky

Postup v případě reklamace výrobku:

Ve věci reklamace nás vždy kontaktujte pomocí vnitřní pošty a to do 14 dnů,  od přijetí zásilky . Náklady na vyřízení reklamace hradí v případě oprávněné reklamace prodávající.

Za reklamaci není považováno, pokud zaslaný výrobek odpovídá popisu a změna výrobku je dodatečně žádána na přání kupujícího, po obdržení zásilky např.:  změna velikosti, změna barvy, výměna minerálu, nebo skleněného korálku atd.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
799462
4.4.2019 Nově vloženy minimalistické šperky :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím