Vzhledem k většímu množství objednávek,se může odesílací termín o nějaký den prodloužit.Děkuji za pochopení.Objednávku odesílám v termínu,který je psaný u výrobku-až po připsání platby na účet.Termíny nejsou... více »
Profil uživatele
Charliee
Prodávající
Plzeň
Registrace: 26.4.2009
Obchod je pro prodej dočasně uzavřen.
----------------------------------------------------------------------------------------
 
Vítám vás ve svém virtuálním obchůdku, ve kterém najdete šperky z chirurgické oceli.

Vyroba šperků z chirurgické oceli mě úplně  pohltila, stále něco vymýšlím a zkouším nové nápady :o).

Chirurgickou ocel  jsem si oblíbila pro její skvělé vlastnosti: je hypoalergenní, vhodná pro alergiky i děti, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce na kůži.

Je to velmi kvalitní materiál, který má zdravotní atest nezávadnosti (běžně se používá ve zdravotnictví). Je pevná, má stálý tvar i barvu - nečerná a jejím tepáním (vše ruční) je šperk nejen atraktivnější, ale i pevnější.

Šperky vyrábím pro radost a velmi mě potěší, pokud  se něco zalíbí také vám :o).

*** Pokud by vám u výrobku nevyhovovala barva korálku, perličky nebo minerálu (nabídka platí pro minerál-tvar korálku) - můžeme se domluvit, vyrobím nový v jiné barvě ***

K některým typům náušnic, které mám již v nabídce mohu vyrobit stejný přívěsek.

Otevřené háčky se silikonovou zarážkou, které jsou u náušnic již v ceně mohu vyměnit za háčky uzavřené - s příplatkem 14Kč za  1 pár.

Děkuji za vaši návštěvu a přeji příjemný "pobyt" na Fleru

 Prosím respektujte má autorská práva

Licence Creative Commons

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Charliee -Nezasahujte do díla 3.0 Česko

nekurak

Nakouknetě do ochutnávky mé tvorby :) 

Andělé:

 

Provlékací spirály:

 

 Pecky - mořská víla:

 

Motiv srdce:

 

 Kočičky:

 

Vážky: 

 

Prsteny: 

 

Sady:

 

Květinky:

 

 

Způsob dopravy
Platba je na účet předem, odesílám pouze doporučeně - (jen) Česká pošta. Platba pouze v České koruně. Osobní předání bohužel neumožňuji - děkuji za pochopení. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Na dobírku, ani do zahraničí bohužel neodesílám. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zásilky do 550Kč odesílám doporučeně - poštovné 5OKč. Nad 550Kč odesílám jako cenné psaní - připojišťuji - poštovné 60Kč. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Proti poškození odesílám výrobky v zipovém pytlíku a bublinkové folii. Nebo (dle rozměrů) na kartonu s bublinkovou folií, či v polystyrenu. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ***!Dodatečné upozornění!*** Vážení kupující v zásilce obdržíte pouze výrobek, který je na fotografii - ozdobné krabičky nebo popis kamenů, nejsou součástí prodeje výrobků. Pokud máte zájem o ozdobnou papírovou krabičku (cena za kus 17-25Kč, dle velikosti), či ozdobný pytlík z organzy se stříbrnou nebo zlatou aplikací (cena 6-8Kč) - mohu dodat - po předešlé domluvě.
Obchodní podmínky

Postup v případě reklamace výrobku:

Ve věci reklamace mne vždy kontaktujte pomocí vnitřní pošty a to do 14 dnů,  od přijetí zásilky . Náklady na vyřízení reklamace hradí v případě oprávněné reklamace prodávající.

Za reklamaci není považováno, pokud zaslaný výrobek odpovídá popisu a změna výrobku je dodatečně žádána na přání kupujícího, po obdržení zásilky např.:  změna velikosti, změna barvy, výměna minerálu nebo skleněného korálku atd.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
674880
22.11.2017 Vzhledem k většímu množství objednávek, se může odesílací termín o nějaký den prodloužit.
Děkuji za pochopení.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.