Domů Profil prodejce Charliee
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Plzeň, ČR
  • 17514 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2688) 100%
Nadšenci: 5705
Aktivita: aktivní
Prodáno: 17514
Registrace: 26.4.2009
Město: Plzeň
Stát: ČR
Důležitá informace: Objednávku odesíláme v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou všechny stejné. Uvedené odesílací termíny jsou: Ihned, 3 dny a 6 dní - po přijetí platby na účet.

Charliee

/ Prodávající
Novinky
1098462
24.3.2024 V naší nabídce jsou další nové výrobky :)

---------------------------------------------------------------------------------------

Vítáme vás ve svém obchůdku, ve kterém najdete originální šperky z chirurgické oceli - navržené, vyrobené a tepané s láskou podle tradičních šperkařských postupů rodinnou značkou Charliee.

Šperky jsou vyrobeny z chirurgické oceli, kterou jsme si oblíbili pro její skvělé vlastnosti: je hypoalergenní, vhodná pro alergiky i děti, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce na kůži. Je to velmi kvalitní materiál, který má zdravotní atest nezávadnosti (běžně se používá ve zdravotnictví), je pevná, má stálý tvar i barvu - nečerná a jejím tepáním (také ručním) je šperk nejen atraktivnější (vyšší lesk), ale i pevnější.

Protože se jedná o ruční práci, každý šperk je originál. V nabídce jich máme mnoho také s drahými kameny - polodrahokamy, či drahokamy.

Šperky vyrábíme pro radost a velmi nás potěší, pokud  se něco zalíbí také vám :o).

*** Pokud by vám u výrobku nevyhovovala barva korálku, perličky nebo minerálu (nabídka platí pro minerál - tvar korálku) - můžeme se domluvit, vyrobíme nový v jiné barvě. U výměny korálku z minerálu za jiný minerál je nutné se před objednáním předem domluvit.***

Nové šperky na zakázku bohužel nevyrábíme - pouze to, co je již v naší nabídce (stejný tvar, stejná velikost).

Párové náušnice nevyrábíme po jednom kuse (ani v případe ztráty), pouze celý pár - aby bylo (při ruční výrobě) zajištěno, že budou náušnice stejné.

Otevřené ocel. háčky se silikonovou zarážkou můžeme vyměnit za ocel. háčky uzavřené (pravý + levý kus) - s příplatkem 24 Kč za 1 pár.

Objednávku odesíláme v termínu, který je psaný u výrobku- až po připsání platby na účet. Termíny nejsou všechny stejné. Uvedené odesílací termíny jsou: Ihned, 3 dny a 6 dnů - po přijetí platby na účet

Děkujeme za vaši návštěvu a přejeme příjemný "pobyt" na Fleru

Šperky nejsou určeny k dalšímu prodeji a nesmí být dále nabízeny za účelem osobního obohacení. Tato informace je uvedena i v našich obchodních podmínkách níže.

Prosím respektujte naše autorská práva

Licence Creative Commons

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Charliee -Nezasahujte do díla 3.0 Česko

nekurak

Nakoukněte do ochutnávky naší tvorby :) 

Andělé:

Provlékací spirály:Minimalismus:

Záušnice:

Pecky - mořská víla:

Srdce:

Kočičky:

Vážky: 

 Prsteny: 

 Sady:

Květinky:

Způsob dopravy
Platba je na účet předem, odesíláme pouze doporučeně - přes Zásilkovnu (na výdejnu), cenné psaní - (přes Českou poštu) a Balíkovnu (přes Českou poštu). Na dobírku, ani do zahraničí bohužel neodesíláme. Platba pouze v České koruně, z české banky. Osobní předání bohužel neumožňujeme - děkujeme za pochopení. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Poštovné přes Zásilkovnu (na výdejnu) - 68 Kč. Poštovné za cenné psaní - přes Českou poštu - 93 Kč. Poštovné Balíkovna - přes Českou poštu - 73 Kč. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Proti poškození odesíláme výrobky v zipovém pytlíku a bublinkové folii. Nebo (dle rozměrů) na kartonu s bublinkovou folií, či v polystyrenu. Na zakoupené výrobky vystavujeme doklad v elektronické podobě - pod objednávkou. Číslo podacího lístku najdete rovněž v elektronické podobě - pod vaší objednávkou. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ***!Dodatečné upozornění!*** Vážení kupující v zásilce obdržíte pouze výrobek, který je na fotografii - ozdobné krabičky nebo popis kamenů, nejsou součástí prodeje výrobků.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Charliee

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--