Profil uživatele
Charms
Prodávající
Zlatníky
Registrace: 17.11.2009

Zdravím všechny uživatele a příznivce Fleru.

Jako nakupující už zde působím nějaký ten měsíc, teď jsem se rozhodla přispět se svou troškou a nabídnout Vám i své vlastní výtvory.

Pokusím se tu spojit dvě své velké lásky - tvoření a literaturu. Každý z výrobků dostane jméno po literární postavě, která mne nějakým způsobem inspirovala nebo zaujala, a pokusím se v jeho popisu krátce přiblížit obsah daného díla.Třeba i někoho přesvědčím k jeho přečtení :-)

Pokud se Vám něco zalíbí, ale preferujete jiné barevné provedení nebo další úpravy, neváhejte a kontaktujte mě vnitřní poštou. Můžeme se domluvit na výrobku na míru Vašemu vkusu :-).

Rozjeli jsme dlouhodobou spolupráci s profesionální stylistkou a módní návrhářkou Danou Beranovou - vytvářím šperky přímo k jednotlivým modelům z její dílny.

Informace pro nakupující - neváhejte a zaregistrujte se do tohoto klubu - každý večer zde naleznete čerstvou dávku novinek!!!

 

Způsob dopravy
Objednávky zasílám doporučeně v bublinkové obálce Českou poštou nejpozději do tří pracovních dnů od obdržení platby. Po domluvě možný osobní odběr v Praze. Výrobky zasílám v použitých uzavíratelných sáčcích, případně použitých bublinkových obálkách. Doufám, že Vám to nebude vadit, ale funkční jsou tak jako tak, a nemusíme přírodu zatěžovat ještě více.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
28594
15.7.2011 Vložena novinka - on-line kurz výroby květinové čelenky.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím