Domů Profil prodejce cherrie
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Zlín, ČR
  • 3960 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (609) 100%
Nadšenci: 1517
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3960
Registrace: 10.11.2010
Město: Zlín
Stát: ČR

cherrie

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přeji krásný den,

převážnou část toho, co vám nabízím, tvoří textilní dekorace. 

Jsem nadšená, jak k látkám, které ležely opuštěné v regálech obchodů, přidám pár stužek, knoflíků, mašliček a vytvořím různé postavičky a dekorace,  které pak najdou své nové domovy ........

Začátkem roku 2010 jsem ušila své první autorské zajíčky  - a od té doby jich spousta našla své příbytky v různých částech republiky a i v zahraničí.

 

V případě, že zde najdete něco, co se Vám líbí a není v aktuální nabídce, napište mi zprávu. Pokud budu mít dostupný materiál, ráda pro Vás toto  zboží zhotovím.

 Účet mám vedený ve Fio bance, takže bez poplatků mohou objednávat i zákazníci ze Slovenska. Výši poštovného upravím dle hmotnosti zásilky.

V brzké době, doufám, budu nabízet i trochu jiný druh výrobků (tady malá ukázka):

  

Pokud u mně nakoupíte, budu ráda za Vaše hodnocení nebo zprávu, že zboží přišlo v pořádku.

Ráda Vás uvítám ve svém druhém obchůdku Cherrie - Korálek ke korálku. Při nákupu v obou mých obchůdcích platíte pouze jedno poštovné.

Vážení zákazníci , odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytně nutné k vyřízení objednávky.

 Učiníte-li více objednávek, platbu, prosím, nespojujte do jedné, ale pošlete za každou objednávku PLATBU ZVLÁŠŤ se správným variabilním symbolem. Vytištěnou fakturu zasílám jen na požádání, můžete si ji kdykoliv stáhnout u své objednávky a vytisknout.

 

 

TOPlist

Způsob dopravy
Zásilky posílám prostřednictvím České pošty pečlivě zabalené v krabici nebo obálce dle množství a velikosti Vámi vybraných výrobků. Zboží odesílám většinou do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet - zcela mimořádně může být tato lhůta delší. Balíčky (dopisní zásilky) odesílám většinou ve středu a v neděli. Cena poštovného se odvíjí od množství a váhy objednaného zboží. Při hodnotě zásilky nad 600 korun bude zvýšeno poštovné o pojištění balíčku. Je možné si domluvit osobní předání ve Zlíně - platbu je ale potřeba uskutečnit přes účet, nikoliv v hotovosti). Na dobírku zboží nezasílám.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od cherrie

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--