Domů Profil prodejce Chráněná dílna VÝMĚNÍK
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 16 hodin.
  • Pardubice, ČR
  • 42 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (13) 100%
Nadšenci: 62
Aktivita: aktivní
Prodáno: 42
Registrace: 12.3.2012
Město: Pardubice
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Chráněná dílna VÝMĚNÍK

/ Prodávající
Novinky
725234
28.5.2018 Dnes po delší době vloženo několik květinových novinek... srdečně zveme k nakouknutí:-)

"Pomáhat dlouhodobě duševně nemocným lidem, aby mohli žít v prostředí podle své volby, spokojeně a co nejsamostatněji."

...to je posláním občanského sdružení Péče o duševní zdraví, které jsme založili v roce 1995 z přesvědčení, že duševní nemoc by neměla být důvodem ke společenskému odmítání a izolaci.

Sdružení zřizuje samostatnou organizační jednotku s právní subjektivitou - Středisko Výměník. Tady se zaměřujeme na propojení sociální a pracovní rehabilitace v několika provozech - v chráněné šicí dílně a obchodě U soba, chráněné kavárně Café Robinson, technické dílně a sociálně terapeutické dílně.

Chráněná dílna Výměník umožňuje pracovní uplatnění zdravotně a sociálně handicapovaným lidem, zejména duševně nemocným, formou chráněných pracovních míst. 

Chráněná dílna a obchod U soba nabízí originální rukodělné výrobky chráněné dílny. Sob také provozuje službu oprav a úprav oděvů.

Sortiment obchodu tvoří šperky (brože, náušnice a prsteny), šité polštáře plněné špaldovými / pohankovými či třešňovými peckami, plstěné výrobky, košíky a ozdoby z pedigu, pletené ponožky od Robinsonovy babičky, výrobky z křišťálové pryskyřice a jiné drobnosti a šité výrobky.

Každý výrobek má svého konkrétního autora, svůj osobitý příběh a svou duši. Maskotem obchůdku je sob, poněvadž „u soba - za vším stojí osoba“. Pro lidi zvídavé se tady otevírá prostor pro vlastní fantazii.

Přijďte se podívat a potěšit krásnými zbytečnostmi a nezbytnými maličkostmi…

 

Naše chráněná dílna poskytuje náhradní plnění. V praxi to znamená, že odebíráním našich služeb, výrobků nebo zadáváním zakázek zaměstnavateli zaměstnávajícímu více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením, si podnikatel splní povinnost danou zákonem §81 zákona č. 435/2004 sb., o zaměstnanosti.

 

 

POŠTOVNÉ

Zboží odesíláme doporučeně prostřednictvím České pošty.

Při nákupu více kusů platíte poštovné dle váhy zboží a rozměrů.

Zboží odesíláme po přijetí platby co nejdříve, nejpozději do 3 pracovních dnů. Po předchozí domluvě je možný i osobní odběr, a to v Pardubicích.

Způsob dopravy
Zboží odesíláme českou poštou - doporučeně ve vlastnoručně ušitých obálkách z přírodního papíru a zabalených do průhledného igelitu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Chráněná dílna VÝMĚNÍK

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--