Domů Profil prodejce Christian Grey
  • Prodejce od r. 2013
  • Praha, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 29.3.2013
Město: Praha
Stát: ČR

Christian Grey

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zatím se jen krátce zdržuji v Praze 2 v okolí Vinohradské ulice v mystických místech hřbitovů. Rád ale cestuji po světě, tak i proto jsou mé dílny po Evropě špičkově vybavené. Klasický hrubozrnný smalt jsem koupil na předměstí Bukurešti. S mladou hospodářkou staré smaltéřské huti jsem prožil krátkodobý, citově méně hodnotný vztah. Již na parkovišti mně horlivě jazykem přejížděla po mých drahých zubních vestavbách. Po platbě onoho zboží ona sama mně naplnila mé bílé Bentley vrchovatě tím nejlepším, co bylo na skladě. Byl jsem jí misionářem, koníkem, sluhou a snad i hromádkou hnoje, když přišli bratři.

V Praze sídlím v bytě po Majoru Zahrádkovi, legendě pražské kriminalistiky, šéfovi pražské mordparty. Je to byt s výhledem na bránu vinohradských hřbitovů. Má touha po pravdě je taky veliká. Často v neděli chodívám položit květy na hrob Petra Kohouta z Lásenice, zvaného Pierre de Lasenic. Zakladatele české frakce Martinistů. Jeho slavná kniha: „ Sexuální magie“ je prostě inspirující. Jeho skromný hrob je po pravé straně hned u vchodu. Hledím na nilský kříž na jeho obelisku a říkám si, že poloha klečící otrokyně před stojícím faraónem je vlastně docela lidsky roztomilá. Hned ze hřbitova spěchám do Alberta v Chrudimské ulici. V neděli tam mají nejvíce slev, a i přes své okázalé bohatství, slevy stále vyhledávám.

V moři smaltu jsem se nejvíce nalezl v motivech lidských, zvířecích, rostlinných, mořských, zemských i nadzemských.

Jsem vyučený řezník z jatek v Marseille. V Kosteleckých uzeninách v reklamě na párky jsem sloužil jako předloha na polykače párků.

Nyní jsem vegetariánem, mám opilované nehty a kompletně depilovaný hrudní koš. Přírodní srst mám na zádech pod hedvábnou košilí. Někdy ale má mladá, řeznická léta strávená v přístavu se mohou projevit zběsilou žárlivostí, graduovanou v absolutní vilnost. Šperk pro ženy jsem začal dělat pro snadný kontakt s nimi jako zákaznicemi. Kdybyste mě milé dámy viděly sedět v mém bílém Bentley, stát na křižovatce, někde ve vinohradské ulici, zaklepejte bez rozpaků na okno. Třeba vám otevřu a druhý den bude platidlem smaltovaná mince s motýlem na vysokém novoborském smaltu. Nepropásněte tu chvíli. Jednou se vrátím do Paříže a do rodného Rocamaduru, kde obléknu mnišskou kutnu. Po jediné noci se mnou vám zbudou něžné šrámy od bičíku, ochraptělý hlas, mátožná chůze, pochybnosti o hranicích vnějšího světa a mince pohozená na roztrženém náhrdelníku z perel.

Způsob dopravy
Doporučeně, prostřednictvím české pošty, balené v bublinkové obálce
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Christian Grey

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--