Domů Profil prodejce cibulky
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 17 hodin.
  • Březník, ČR
  • 77 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 57
Aktivita: aktivní
Prodáno: 77
Registrace: 27.5.2013
Město: Březník
Stát: ČR

cibulky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den Vám přeji,

jmenuji se Pavel Cibuliak a od roku 2011 pro Vás vytáčím užitkové hrnčířské zboží. Rád pracuji bez forem a měřítek a nesnažím se napodobit dokonalost stroje. Přiznávám postup práce a otisky mých rukou na každém kusu. Přesné kruhy a stejné hrnky tedy nečekejte.

Zhlédl jsem se v kombinaci přírodní popelovo-šlemové glazury a vysoko pálené bílé kameniny. Tyto matriály které jsou technicky nekompromisně poctivé a funkční, dokážou být i hravé a plné překvapení, což mne udržuje ve střehu a mimo ošklivý stereotyp. Oba materiály byly také úspěšně prověřeny zdravotním ústavem pro použití v teplé i studené kuchyni.

Mým cílem, ke kterému se stále více blížím, je nadčasová, elegantní a přirozená nádoba, která dělá beze zbytku to co má a je na ni radost pohledět.

A nože jsou výsledkem oddychového času který trávím mimo atelier pronikáním do tajů dalších řemesel a proměnou letité oceli, vyzrálých dřev a čerstvé kůže v nástroj nejstarší a nejpotřebnější.

Způsob dopravy
Vzhledem k značnému rozpětí hmotností a velikosti zásilek, současně s požadavkem na zvýšenou péči o zboží křehké, řeším poštovné spíše individuálně.

Využívám české pošty (balík do ruky, nebo na poštu), nebo zásilkové služby. Pro představu se dá hrnek poslat za 100 Kč a souprava za 200,-. Dobírku zrealizuji také, nicméně je třeba připočítat asi 40,- Kč navíc.
Krabici vyplňuji kartonem, bublinkovou fólií nebo mačkanými papíry. Zatím se dařilo vše bez nehod.

Rád Vás také přivítám ve svém atelieru v Březníku, kde je možné vyzkoušet nádoby v praxi. Snad mimo nádob na kvašení, neboť ryba a host třetí den ..., ale zelí ještě ne.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od cibulky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--