2.-7.12.2018 DOVOLENÁ, 9.-17.12.2018 DOVOLENÁ, 18.12.možnost odeslat poslední objednávky, objednávky všeho prosím na dotaz...zboží se bude prodávat paralelně na jarmarku. Ne vše již bude skladem, navíc mám tři malé děti a... více »
Profil uživatele
cinnamonka
Prodávající
Strakonice 1
Registrace: 5.12.2011

Vítejte v mém obchůdku, doufám, že se Vám zde bude líbit. 

Něco o mne...jsem malá, ale šikovná. Proč se nepochválit! V mém obchůdku naleznete mnoho šperků různých technik, na krk, do uší, na ruce, do vlasů...pro malé slečny i pro velké dámy....pokud budete mít vlastní nápad, nebojte se napsat, vymyslíme co se dá :)

Něco o mne? Mám ráda barvy, slunečnice, vůni lesa, mé naušnice, čímž jsem pro své okolí velice dobře známa...ale hlavně mám ráda staré věci, kterým vracím život, smaltované poklady z půd starých chalup, oprýskané věci, věci s  patinou, které skrývají tajnou mminulost....a já si můžu jen domýšlet, co ty věci zažily.... . Zatím vystavuji jen šperky, ale třeba se jednou splní můj sen a budu zde nabízet právě ony věci, kterým vracím život a dávám nový smysl....

A hlavně miluji  skořici :)

Tak vítejte, a pokud se vám něco bude líbit....budu velice ráda....

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, platba na účet, po domluvě dobírka, osobní převzetí. Zasílám co nejdříve je to možné (2-3dny), pokud je nějaké zdržení - napíši Vám to (poštu mám xx km autem a mám malé děti...). Pokud spěcháte na objednávku, prosím napište mi to do poznámky k objednávce!!!! Děkuji
Obchodní podmínky

Zboží odesílám pečlivě zabaleno, dle druhu zboží za pomoci české pošty, doporučenou zásilkou. Osobní převzetí po domluvě není problém (strakonicko....)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
773262
14.12.2018 14.-16.12.2018 sleva 20% na vánoční brože (všechny brože z pracen) vložením kódu H6V-8T1-FN9
https://www.fler.cz/moje-...
Děkuji a hezký večer
(paralelní prodej na jarmarku...)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.