Domů Profil prodejce citta beads
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Brno, ČR
  • 65 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 30
Aktivita: aktivní
Prodáno: 65
Registrace: 12.9.2017
Město: Brno
Stát: ČR

citta beads

/ Prodávající
Novinky
888251
20.6.2020 Ze pár novinek a taky ze pár slev, aby se uvolninlo místo na nové myšlenky :)

Vítejte v mém obchodě s náramky z minerálů ve stylu shamballa.

Náramky citta-shamballa můžete využít nejen jako krásný doplněk, ale také jako způsob jak ovlivnit svůj život.

Každý náramek obsahuje minerály s určitými vlastnostmi, které na Vás mohou příznivě působit. Při vázání náramků se soustředím na jejich vlastnosti, které se takto do náramku promítají. Můžete vybírat náramky podle jejich účinků, ale i podle nálady nebo podle toho, co Vám zrovna padne do oka. Do náramku můžete vložit své vlastní přání nebo "mantru" a pokaždé když se na náramek podíváte, tato myšlenka projde Vaší myslí a tím tak napomůže k tomu, že se tato myšlenka uskuteční.

Pokud na něco často myslíme a něco opravdu chceme, celý vesmír nám v tom pomůže.

Citta znamená v sanskrtu mysl, je to obvykle mysl spojená s emocemi. Citta je nastavení mysli, které může být v souladu s našimi touhami nebo se proti nim může stavět. Cvičením mysli je možné cittu nasměrovat tam, kam chceme.

Shamballa (Shambhalla) je pak v buddhistické tradici mýtické království, které je symbolem osvícení, míru a dokonalosti. Vůbec první, kdo přijal za svou filosofii Shamballa náramků, byli bratři Kornerupové, kteří začlenili prvky tibetské víry do designu náramků a prosadili je jako módní prvek nejprve ve Francii a později v New Yorku.

Pro náramky používám přírodní minerály, dřevo a bavlněnou šňůrku. Jejich praktickou výhodou je, že si můžete díky speciálnímu shamballovému zavazování kdykoliv uzpůsobit velikost náramku.

 

 

První náramek jsem vytvořila před mnoha lety, když byla moje kamarádka a spolubydlící dlouhodobě nešťastná kvůli některým svým vlastnostem. Jeden večer jsme vytáhly krabici korálků a udělaly spolu jednoduchý barevný náramek, do kterého jsme vložily její mantru. Pokaždé když ho pak měla na sobě nebo u sebe, dodával jí sílu a pomáhal jí naplnit své tužby.

Pak jsem na náramky dlouho zapomněla až do chvíle, kdy se můj manžel ocitl v podobné situaci a potřeboval dodat energii a sílu. Chtěla jsem pro něj něco speciálního a zároveň něco neholčičího a něco co může nosit každý den a v čem bude zapletená "zpráva". Našla jsem speciální techniky shamballa náramků. První takový náramek byl jen ze dřeva a černých perliček a měl velký úspěch.

Vyrobila jsem ještě několik dřevěných náramků a pak mě napadlo podpořit "účinky" náramků pomocí minerálů a následovaly tak tedy další a další náramky pro blízké přátele a rodinu. Náramek se také stal způsobem jak někomu jinému říct "jsem tu s tebou a spolu to zvládneme".

Doufám, že i Vy najdete svůj náramek ať už pro své blízké nebo pro sebe a jejich síla Vám pomůže překonat jakékoliv překážky.

 

Náramky jsou výhradně z přírodních minerálů, dřeva a bavlněné voskované šňůrky, někdy doplněné plastovými perličkami.

Minerály je vhodné nechat jednou za čas vyčistit pod proudem čisté vody a nechat nabít na měsíčním nebo slunečním světle.

Ačkoliv to vůči minerálům není úplně milé, já nosím svůj náramek neustále i při koupání. Protože používám bavlněnou šňůrku namísto umělé nylonové, dochází k jejímu rychlejšímu opotřebení, proto nabízím možnost nechat si náramek jednou za rok nově převázat.

Pokud bavlněnou šňůrku namočíte, zvětší svůj objem a náramek se může zaseknout a nepůjde dočasně povolovat a utahovat. Po uschnutí se vše vrátí zase do normálu.

Způsob dopravy
Doporučený dopis, zabaleno v bublinkové obálce. Osobní předání v Brně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od citta beads

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--