Domů Profil prodejce Čoko Ch.
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 18 hodin.
  • Semily, ČR
  • 4 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (11) 100%
Nadšenci: 11
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 6.9.2011
Město: Semily
Stát: ČR

Čoko Ch.

/ Prodávající
Novinky
281393
1.7.2014 Jedu zase v čokoládě.

Vítejte!

Proč Čoko CH., ptáte se?

Protože čokoláda pro mě hodně znamenala. Ale to už je dávno a nehodlám se k ní vracet. To raději vyvrhnu na Fler své výtvory a budu tvořit a tvořit a tvořit... ať si tomu každý říká co chce.

Už jsem trošku začala. Ráda pracuju se dřevem, mým snem jsou loutky. Nic nedělám raději než oblékám loutky a panenky. To dělám přibližně od doby, co jsem si všimla, že mám ruce a pořád mě to baví. Naštěstí mám tři dcery, takže příležitostí je stále dost:-)

O Coco jsem si přečetla v Přemožitelích času, když jsem se jednou zašívala na půdě. Ten obraz vytvoření něčeho z ničeho jen s pomocí nůžek, nitě a jehly, mě okouzlil. Je to silná pohádka. Pořád si na ni hraju.                               Naneštěstí (?) má vášeň nezůstala utajena a rodiče mě nechali vyučit švadlenou. (Jsem dámská krejčová, mimojiné - možná bych to neměla prozrazovat). Nikdy jsem neoblékala lidi a nepilovala řemeslo v průmyslu. Šiju však všechno, od nábytku po panenky... 

  Mám  ráda  módu ...

To je dost kontroverzní prohlášení od někoho, kdo žije v riflích a utíkáčku neurčité barvy, ale je to tak. Pořád přemýšlím o tom, co to vlastně ta móda je a nepřestává mě to fascinovat. Barvy, tvary, kontexty... do toho mám puzení tvořit a výsledek posuďte sami.

Recyklace   Možná někdy zkusím i jiný nový materiál než organtým. Zatím mám však za to, že nových hader je dost a svůj úkol vidím spíš v tom, dát nový smysl věcem, které tu už jsou.

Způsob dopravy
Česká pošta , balení do bublinkové obálky, krabice
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Čoko Ch.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--