Domů Profil prodejce ColourAndNature
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Klecany, ČR
  • 28 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (32) 100%
Nadšenci: 31
Aktivita: aktivní
Prodáno: 28
Registrace: 19.7.2011
Město: Klecany
Stát: ČR

ColourAndNature

/ Prodávající

Zdravím všechny návštěvníky a příznivce ručního tvoření všeho druhu ve svém malém obchůdečku. Mé ruce měly touhu tvořit od počátku studia na gymnáziu. Celé čtyři roky jsem proto navštěvovala základní uměleckou školu, ale mé výtvory zůstavaly většinou neveřejné. S trochou štěstí se následovně podařilo vystudovat vysokoškolský obor Zahradní a krajinářská architektura, avšak můj útěk od běžných starostí, povinností a studia se neubírá pouze do přírody, ale také k papíru, tužce či štětci, ale především k mému korálkovému a barvovému ráji.

 

V obchůdku tak můžete naleznout především bižuterii, a to jak tvorbu z korálků, tak autorské výrobky ze samotvrdnoucí keramické hmoty.Dále se zabývám tvorbou dekoračních předmětů, a to především ruční malbou dřevěných krabiček akrylovými barvami. Krabičky pochází z truhlářských dílen, jsou také ručně vyráběny.

 

Způsob platby za objednané zboží a způsob jeho doručování:

Objednané zboží požaduji zaplatit předem převodem na bankovní účet. Po přijetí platby je drobné zboží odesíláno doporučeně v bublinkové obálce, větší zboží v krabičce Českou poštou.

 

Protože se moje tvorba odklonila ještě více k rostlinám, vytvořila jsem samostatný profil, kde se tvorbě, při které rostlinný materiál využívám, věnuji. Najdete zde věnce a jiné květinové nebo vánoční dekorace. Najdete ho zde:letemkvětem

 

Pokud se někomu zalíbí něco již prodaného, stačí napsat a pokud budu mít k dostání materiál, ráda vyrobím znovu. Platí obzvláště pro malované krabičky :). U korálkových náušnic občas bývá problém se sehnáním shodných korálků, ale za optání nic nedáte. Když budete mít štěstí, budou k dostání. Stejně tak se dá domluvit, pokud by se vám stalo, že si kupříkladu jednu náušničku z již koupených někde vytratíte.To samé platí o výrobcích, které by se vám líbily, ale preferovali byste jinou barvu. Stačí napsat zprávu. Ráda vyhovím. Tvořit lze i na objednávku, kupříkladu šperk k určitému oblečení, krabičku s motivem podle přání atd. :) Taktéž stačí kontaktovat zprávou.

Přeji příjemné prohlížení! Vaše ColourAndNature.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ColourAndNature

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--