Profil uživatele
colourfool
Prodávající
Kralupy nad Vltavou
Registrace: 7.2.2013

Dobrý den,

zabývám se výtvarnou činností a občas něco užitného vytvořím, něco pro radost, pro doplnění oděvu, oděv a tak podobně. V mém fler obchodě můžete najít šperky, doplňky oděvu, oděvy, obrázky, malované hedvábí i občas něco do bytu......

Všechny nabízené věci jsou ručně vyráběné v mém ateliéru nebo zhotoveny podle mého výtvarného návrhu s mou vlastní značkou. Oděvy jsou ušity z přdepraného materiálu, abyste nebyly nemile překvapeny, že se vám oděv po vyprání srazí o několik centimetrů. Respektujte, prosím, autorská práva!

Věřím, že si najdete oblíbené kousky, které vám budou dělat radost.

 

Všechna díla nabízená v mém obchodě na portále Fler jsou chráněna copyrightem a bez výslovného souhlasu autora není možné je kopírovat či jakkoli komerčně využívat ani jejich části. 

 

Několik modelů mé výroby:

 

přikládám přehled velikostí pro orintaci v nabízeném zboží v mém fler obchodě, vychází ze zdroje viz link https://www.tipli.cz/clanek/velky-pruvodce-velikostmi-obleceni-vcetne-tabulek

tabulka velikostí

Způsob dopravy
Česká pošta, PPL
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro zákazníky obchodu Colourfool provozované na platformě spravované provozovatelem internetového tržiště Fler:

Zákazník odesláním objednávky stvrzuje, že se seznámil s kvalitou objednávaného zboží a souhlasí s podmínkami smluvního vztahu následovně:

Uzavření kupní smlouvy

K uzavření kupní smlovy dochází v okamžiku odsouhlasení zákazníkem zaslané objednávky pro konkrétní zboží ze strany prodejce. Odsouhlasení objednávky provádí prodávající v systému poskytovatele eletronického tržiště a touto formou je o tom kupující informován. 

Dodání zboží

Prodejce odešle zboží zákazníkovi do 7 pracovních dnů poté,  kdy bude uhrazená částka za zboží připsána na účet prodávajícího, pokud není u konkrétního zboží uvedena lhůta delší. Jedná se o zboží, které je vyrobeno přímo pro konkrétní objednávku a v okamžiku odeslání objednávky není pro zákazníka zhotoveno. 

Záruky které poskytuje kupující prodávajícímu: 

Kupující se odesláním objednávky zavazuje poskytnout prodávajícímu pravdivé a platné údaje pro doručení objednaného zboží. V případě nekompletních nebo nesprávných údajů se kupující zavazuje uhradit prodávajícímu dodatečné náklady na doručení či opakované doručení zboží. 

Odstoupení od smlouvy

Zákazník odesláním objednávky vyjadřuje souhlas se 14 denní lhůtou pro možnost vrácení zboží bez udání důvodu. Prodávající akceptuje takového odstoupení od smlouvy bez penalizace v případě, že vrácené zboží není poškozeno a nejedná se o zboží speciálně vyrobené podle požadavku zákazníka. U zboží vyrobené speciálně dle požadavků kupujícího (rozměry, materiál a pod.) není možné od smlouvy odstoupit.  V případě vrácení zboží v souladu s obchodními podmínkami prodávající vrátí zpět cenu zboží zákazníkovi. Zákazník v případě odstoupení od smlouvy hradí náklady na doručení (poštovné) zboží zpět prodejci. O odstoupení od smlouvy zákazník písemně informuje prodávajícího předem.   Při odstoupení od smlouvy bude částka za zboží vrácena kupujícímu až po doručení zboží zpět prodávajícímu a to ve lhůtě 14 dnů. 

Dokumenty k prodeji

Ke každému prodeji je vystavena elektronická faktura, kterou si může zákazník vytisknout nebo případně vyžádat u prodávajícího její zaslání elektronickou poštou. 

Ochrana osobních údajů

Prodávající nabízí své zboží na platformě elektronického tržiště Fler jehož provozovatel shromažďuje veškeré informace o prodeji a obou smluvních stranách a současně ručí za dodržování zákonných podmínek pro nakládání s osobními údaji. 

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. 6. 2019

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
839041
23.10.2019 příprava na zimu...nové čapky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím