Domů Profil prodejce Constance
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 22 hodin.
  • Bílovice nad Svitavou, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 1
Aktivita: aktivní
Registrace: 22.6.2011
Město: Bílovice nad Svitavou
Stát: ČR

Constance

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Korálky, to jest nádherný svět plný fantazie, radosti, snů, příjemného odpočinku a především krásy, kterou můžeme dávat na odiv, a přiznejme si, že ono posledně jmenované činíme my, ženy, velice rády.

Pro mě osobně jsou korálky především příjemnou zábavou a vzhledem k tomu, že doma se mi začíná hromádka šperků již povážlivě hromadit, rozhodla jsem zkusit štěstí zde, a snad udělat svými výrobky radost některé z Vás.

A z čeho šperky, které si Vám dovoluji nabídnout, vyrábím? Mou nejoblíbenější technikou je ketlování. Z materiálů mám nejraději cokoli postříbřeného, sklěněné korálky všeho druhu, voskované perly a nově také vlastnoručně vyráběné drobnosti z Fima.

U náhrdelníků a náramků lze většinou délku upravit pomocí řetízku tak, aby v yhovovala Vašim představám a potřebám, stačí mi napsat, a bude-li to jen trochu možné délku upravím.

Bižuterie není určena pro každodenní nošení.

Přeji Vám příjemně strávený čas na mých stránkách,

Constance

Způsob dopravy
Zboží zasílám do 3 pracovních dnů po obdržení platby na účet prostřednictím České pošty jako doporučenou zásilku. Zboží obdržíte v obálce, chráněno bublinkovou fólií a přikládám také uzavíratelný průhledný sáček pro snadnější skladování zakoupené bižuterie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Constance

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--