Profil uživatele
Coolich Climbing
Prodávající
Liberec
Registrace: 20.1.2011

Edita Vopatová 

 

Před několika měsíci jsme kromě našich oblíbených kulichů začali vyrábět jak šité tak i háčkované pytlíky na magnézium. Pro lepší přehlednost jsme se pak rozhodli udělat coolich climbing jako samostatný profil.

Šité Maglajzáky šijeme z pevných bavlněných látek, které jsou ještě zpevněné plátnem. Samotný vnitřek pytlíku je pak ušitý z příjemného fleecu s tím, že na vrchní části je na fleece našitá nepromokavá látka, aby se Vám na vršku pytlíku při zavření nedržel prach z magnézia. Pytlík se zavírá na šnůrku a je vybavený také poutkem na kartáček. Pro upevnění k pasu jsou na sáčku našítá dvě poutka a samozřejmě je v ceně zahrnut i 90cm-100 cm pásek.

Háčkované Maglajzáky ručně háčkujeme z polyakrylových přízí. Pytlíky jsou háčkované vcelku včetně jednoho většího poutka. Vnitřek pytlíku je vyrobený z fleecu. Maglajzák se stahuje klasicky na šnůrku. K pytlíku dostanete i 90cm-100cm pásek. Háčkované maglajzáky si samozřejmě můžete nechat vyrobit i na přání.

Způsob dopravy
Doporučeným balíkem české pošty
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
70982
29.5.2012 Dva nové designy naskladněny, další budou brzo následovat...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím