Domů Profil prodejce Corona Borealis
  • Prodejce od r. 2018
  • Pardubice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 9.11.2018
Město: Pardubice
Stát: ČR

Corona Borealis

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Corona Borealis neboli Severní koruna je souhvězdí severní hvězdné oblohy. Podle antických bájí patřila tato koruna Ariadně, dceři krétského krále Mínóa a manželce boha vína a veselí Dionýsa. Dionýsos přenesl korunku na nebesa - podle jedné verze po jejich svatbě, aby uchoval památku na tento den. Jiné pověsti uvádějí, že se tak stalo až po Ariadnině smrti, kdy zarmoucený bůh vyhodil korunku na oblohu, aby se jí už nikdy nemohla zdobit jiná žena, a drahokamy se pak proměnily v zářící hvězdy… Na severní polokouli můžeme toto souhvězdí pozorovat v jarních a letních měsících.

 

U zrodu tohoto obchůdku stála také korunka, a to korunka svatební. Vzhledem ke stylově a barevně netradičnímu pojetí naší svatby bylo jasné, že shánění vhodných doplňků i svatebního oznámení bude oříšek. Najít takovou korunku, jaká by se alespoň přiblížila mým představám, se mi nepodařilo, proto jsem si ji nakonec vyrobila sama a nakreslila jsem i naše svatební oznámení. Nadšené ohlasy svatebčanů mě povzbudily k tomu, že jsem se rozhodla své korunky, doplňky i ručně kreslená a malovaná oznámení nabídnout dalším odvážným nevěstám i všem ostatním, kdo hledají něco netypického a originálního.

 

Vítám Vás tu a věřím, že mé výtvory potěší Vaše oko i duši!

 

Korunky a další doplňky vytvářím s láskou a velmi pečlivě. K jejich výrobě používám bižuterní dráty a komponenty, kvalitní české skleněné korálky, přírodní kameny a krajky. Spoje jsou upevněné buď drátkem, nebo „neviditelným“ vlascem; lepidlo a tavnou pistoli, které často ušpiní celé okolí slepované části, nepoužívám. Ráda pracuji i s recyklovanými materiály a vdechuji tak nový život zdánlivě odepsaným věcem. I přesto, že jsou veškeré spoje začištěné, nejsou korunky a ostatní doplňky vhodné pro malé děti – hrubší manipulací by se mohly uvolnit drobné části či drátky.

 

Výrobky v aktuální nabídce jsou ihned k odeslání. Pokud byste si z této nabídky nevybrali, ráda Vám vytvořím korunku i šperk na míru, v tom případě je ale nutné počítat s delší dodací lhůtou.

 

Svatební oznámení kreslím, maluji a píši ručně – tužkou, pastelkami, pastely, křídami, tuší, akvarelovými i temperovými barvami. Motiv vytvořím na zakázku přímo pro Vás, případně si jej vyberete v galerii, kterou budu dále rozšiřovat; text je na dohodě.

 

Korunky a šperky posílám pečlivě zabalené, oznámení dodávám v elektronické podobě upravené k tisku.

 

Veškeré zde vystavené výrobky jsou má autorská díla, proto Vás prosím, abyste to respektovali.

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučený balíček
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Corona Borealis

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--