Profil uživatele
coryna
Prodávající
Spálené Poříčí
Registrace: 3.3.2010

Vítám Vás ve svém miniobchůdku.

Jmenuji se Daniela a jsem vystudovaný biolog. Na Fleru jsem nejdříve jen nakupovala a v lednu 2012 jsem konečně dostala odvahu a nabídla své výrobky. Tvořím hlavně pro radost svou a svých blízkých a občas se účastním i řemeslných jarmarků. Zatím v mé tvorbě převládají šité hračky a doplňky do domácnosti. 

V mé nabídce jsou i kraslice zdobené voskem. Preferuji tradiční vzory a zdobení bílým voskem na barevné vajíčko, ale najdete zde i kraslice zdobené barevným voskem. Podkladové barvy jsou převážně syntetické a proto jsou lesklé. Pro příznivce přírodního stylu zdobím i vajíčka obarvená v cibuli, případně mohu vytvořit na zakázku vajíčka obarvená v barvách na vejce. Kraslice můžete objednávat buď podle čísel na fotografiích a pak dostanete konkrétní kraslici a nebo si můžete vybrat vzor a barvu z mé nabídky a já Vám vytvořím kraslici na míru. Je možné objednat i sadu (např. chci 1x zelené, 3x červené, 1x žluté) a já sestavím sadu z libovolných vzorů.

Doufám, že se Vám budou mé výrobky líbit. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo přání neváhejte mě kontaktovat. Když to bude v mých silách ráda Vám vyjdu vstříc.

Způsob dopravy
K zasílání zboží využívám služeb České pošty. Podle velikosti věci používám k balení kartonové krabičky nebo bublinkové obálky. Balíčky odesílám nejpozději do 3 dnů od obdržení platby na účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím