Profil uživatele
Crea-Dream
Lenka Hudečková | prodávající
Přerov
Registrace: 26.2.2012

 

Vítejte v mém malém obchůdku Svítíčko sluníNevěsta

najdete u mě -

 • drobnosti z korálků: náušnice, náramky, přívěsky, dekorace, náhrdelníky...
 • náramky z bavlnek i korálků (na pružence nebo s posuvným uzlíkem)
 • vánoční ozdoby
 • háčkované postavičky
 • fotografie

 Vše je vyrobeno v nekuřáckém prostředí bez zvířat. Kytice

Pokud se Vám něco zalíbí mezi prodanými výrobky, není problém po domluvě vnitřní poštou vyrobit podobné věcičky znovu. VítězstvíStejně tak i pokud máte zájem o vystavené zboží ve vaší oblíbené barvě, dle možností se pokusím vyhovět každému přání. Štěstí

Přeji Vám krásný den. Duha


V korálkovém ráji při výletu do Prahy.
To víte, v našem malém městě takový větší obchůdek plný korálků nemáme.

 Při nákupu nad 500,- neplatíte poštovné

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou - doporučeně v bublinkové obálce, větší či křehké kusy pak v dobře zajištěné krabičce. Po domluvě je možné i osobní předání v Přerově. V případě objemnější objednávky bude poštovné po upozornění navýšeno. Avšak v případě nákupu nad 500,- nebude poštovné započítáváno.
Obchodní podmínky
 • 1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Crea-Dream. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele obchodu www.fler.cz/ crea-dream) a kupujícího (zákazník). Podáním objednávky kupující uzavírá s prodávajícím kupní smlouvu a stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, s reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

 • 2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled, (pokud nebylo předem dohodnuto). V takovém případě může objednávku odmítnout.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5 Prodávající má právo ve výjimečných případech objednávku odmítnout.

 • 3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena nejpozději do tří pracovních dnů po navrácení zboží prodávajícímu, a to na účet ze kterého platba přišla (případně dle domluvy).

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

 • 4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním, případně poničené nevhodným zacházením.

 • 5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Air bank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby, nejpozději třetí pracovní den, případně individuálně dle dodací lhůty, která je uvedena u každého zboží.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

5.4. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

 • 6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 2. března 2016.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
807854
14.5.2019 Přívěsky k náramkům na přání ;) pejsci, kočičky, různá srdíčka, strom života, mnoho a mnoho dalších...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím