Domů Profil prodejce CREATIS-vzdělávací centrum
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • brno, ČR
  • 3 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 28
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 9.2.2011
Město: brno
Stát: ČR

CREATIS-vzdělávací centrum

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

Vítejte na stránkách vzdělávacího centra CREATIS

Hlavní náplní je vzdělávání jak široké veřejnosti, tak odborníků z řad pedagogických, sociálních a dalších pomáhajících profesí.  Realizace kurzů, seminářů a volnočasových činností především v umělecké oblasti.

Dalším záměrem je propojování těchto především výtvarných a dramatických aktivit s terapeutickými přesahy v rámci  ateliérů expresivních terapií (arteterapie, dramaterapie, muzikoterapie aj.) a workshopů, případně prolínání technik a metod zmíněných uměleckých disciplín v  zážitkových artefiletických dílnách.

Významnou součástí našich vzdělávacích aktivit je realizace kurzů pro pedagogické a sociální  pracovníky, které reagují na nejnovější požadavky MŠMT a MPSV. Snahou je předat jim podněty a seznámit s různými postupy, metodami a technikami, které by pro ně mohly být inspirací v jejich samotné práci s dětmi a mládeží.

 

Nabízíme jedinečné specializované kurzy,workshopy a dílny z daných oblastí:

Arteterapeutické vzdělávací kurzy se špičkovými lektory : Prof.PaedDr. Jaroslava  Šicková-Fabrici, Ph.D.(autorka populární  knihy Základy arteterapie a zakladatelka oboru arteterapie na Slovensku), Mgr. et.Mgr.Zdeněk Šimanovský(vedoucí sekce systemické Muzikoterapie),PhDr.Ing.Bc.Marie Lhotová Ph.D.(předsedkyně české arteterapeutické asociace), PhDr. Bc.Mariana Štefančíková Ph.D..Ph.D aj…

 Kurzy pro pedagogické pracovníky a širokou veřejnost – artefiletické dílny, dramatické kurzy pro MŠ,ZŠ a SŠ( základy DV, práce s loutkou, storytelling, tvůrčí psaní, divadlo Fórum, Interaktivní divadlo atd. a arteterapeutické kurzy (v současné době jsou všechny kurzy v akreditačním řízení).

 Výtvarné kurzy zaměřené na netradiční techniky.

 Artefiletické dílny (zážitkové prolínání výtvarné a dramatické  výchovy se     zaměřením na celkový rozvoj osobnosti dětí i dospělých).

 Dramatické kurzy pro děti i dospělé

 Arteterapeutické ateliéry 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od CREATIS-vzdělávací centrum

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--