Domů Profil prodejce CreativeCrazyCat
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Hradec Králové, ČR
  • 51 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (24) 100%
Nadšenci: 121
Aktivita: aktivní
Prodáno: 51
Registrace: 11.4.2009
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

CreativeCrazyCat

/ Prodávající
Novinky
877206
18.4.2020 Tolik nových fotek a tolik ještě zbývá :-). A to nejen lepší fotky starých výrobků, ale také spousta nových!

Vítejte!


Jmenuji se Petra Procházková a ráda se věnuji tvorbě z korálků a focení.

Do dneška si pamatuju první věc, kterou jsem kdy vyrobila, takový nepovedený pavouček to byl. Od té doby jsem nashromáždila spoustu různých návodů a vyzkoušela spoustu technik. A stále je hodně věcí, které chci zkusit, které mě lákají.

Nemám určitý styl, obvykle jen v hlavě vytvořím náčrt šperku nebo doplňku, a pak vybírám korálky a materiál a svou představu upřesňuji “za pochodu”. Někdy se výsledek podobá mé původní představě, a někdy z toho nakonec vyleze něco docela jiného. Ale ať už to dopadne jakkoliv, s výsledkem jsem vždycky spokojená.

Ve volném čase také ráda fotím. Baví mě to už od mého dospívání a před několika lety jsem si splnila dlouholetý sen a koupila si zrcadlovku. Na focení mě láká, že mě nutí dívat se na svět jinak, z jiných pohledů a úhlů, a že mohu zachytit jedinečné okamžiky.

A proč přezdívka CreativeCrazyCat? Miluju kočky, spousta věcí v domácnosti má obrázky koček, stejně jako oblečení, doplňky i šperky. A také máme tři chlupáče, sourozence Kačenku a Bártíka z útulku Kočičí naděje a Sloppyho, kterého jsem před rokem přivezla z výletu jako velmi nemocné koťátko. Creative, protože prostě ráda tvořím. A Crazy, protože nezapadám úplně do běžného společenského "normálu". Chtěla jsem zkrátka do přezdívky zahrnout sebe a tohle mi znělo dobře Úsměv.


Děkuji za návštěvu, doufám, že se vám u mě líbilo!

 

Zvířata v nesnázích: mám ve své nabídce zboží věnované akcím tohoto klubu. Poznáte ho podle tohoto obrázku na hlavní fotografii.

Něco se vám u mě líbí, ale rádi byste výrobek v jiné barvě? Nebo se vám líbí styl šperku, ale chtěli byste k němu třeba náramek nebo náušnice? Napište mi do zprávy a pokud to bude možné, ráda pro vás šperk vyrobím.

 

Pro členy klubu Zvířata v nesnázích: Nabízím možnost výměny zboží na charitativní akce. Pokud chcete podpořit aktuální akci, ale líbí se vám u mě jiné zboží, než to s tlapkou, kontaktujte mě vnitřní poštou. Zboží označím tlapkou a oznámím v klubu, aby vše proběhlo podle pravidel.

Způsob dopravy
Zásilky odesílám doporučeně Českou poštou. Šperky jsou v sáčku a bublinkové obálce. Fotografie posílám Fler poštou po přijetí platby.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od CreativeCrazyCat

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--