Každý výrobek je originálem a vytvořený na základě objednávky. Zásilku lze speciálně připojistit proti ztrátě a krádeži (+ 140,-Kč k ceně objednávky). Kontaktujte zasláním zprávy prostřednictvím vnitřní pošty... více »
Profil uživatele
creativepeople
Prodávající
t.č. Nelson, Nový Zéland
Registrace: 1.11.2010

Prodávající pobývá trvale v Nelsonu, na Novém Zélandu. Výrobě amuletů, symbolů, klíčenek, přívěšků a módních doplňků z přírodních surovin jako jsou kosti, dřevo, mušle a jejich vzájemných kombinací se věnuje od roku 2006.

Mezi jeho zájmy patří studium maorské a pacifické symboliky a kultury, jízda na koni, webový design, fotografování a cestování.

Jeho cílem je dodat svým výrobkům pozitivní energii a potěšit nového majitele kreativního díla. Každý výrobek má v sobě svou symboliku a je vytvořen na základě poptávky pro konkrétní životní situace.

V jeho katalogu lze najít více než šedesát různých symbolů a ztvárnění.

Způsob dopravy
Mezinárodní zásilka Přepravní podmínky Katalogové produkty expeduji do 3 pracovních dnů od uhrazení objednávky; doba přepravy z Nového Zélandu do ČR činí zpravidla 7-10 pracovních dnů.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
15793
9.4.2011 Zahájení prodeje vlastních výrobků na fler.cz
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím